​از سوی استکی 9 مشتزن به اردوی تیم ملی دعوت شدند

​از سوی استکی 9 مشتزن به اردوی تیم ملی دعوت شدند

سرمربی تیم ملی بوکس 9 بوکسور را به آخرین اردوی تیم خود در سال جاری دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون بوکس؛علیرضا استکی اظهار داشت: فعلا مسابقاتی در پیش نداریم و برنامه‌ریزی ما روی دو بوکسور المپیکی است اما مطمئن باشید سایر بوکسورها را فراموش نمیکنیم و اردوی تیم ملی با حضور بوکسورهای مدعی 8 وزن پیگیری خواهد شد.
وی افزود: در کنار دانیال شه‌بخش و سیدشاهین موسوی، بوکسورهای دیگری داریم که شانس المپیکی شدن دارند و در تمام اردوهای ما حضور خواهند داشت. باید تمام بوکسورها ی مدعی را آماده نگه داریم و دلیلی وجود ندارد تیم ملی را تعطیل کنیم.
سرمربی تیم ملی بوکس ادامه داد: در پایان هر اردو یک دیدار تدارکاتی برای بوکسورهای تیم ملی در نظر میگیریم و اگر چهره ای را شناسایی کردیم که در حد تیم ملی باشد مطمئنا به اردو اضافه خواهد شد.
استکی تصریح کرد: 9 بوکسور را برای حضور در آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی در سال جاری دعوت کردیم. امید احمدی صفا، دانیال شه بخش، اشکان رضایی، باقر فرجی، مسلم مقصودی، شاهین موسوی، میثم قشلاقی، طوفان شریفی و پوریا امیری بوکسورهای دعوت شده به تیم ملی هستند که باید روز شنبه 16 اسفند در اردو حاضر شوند.
سرمربی تیم ملی بوکس در پایان خاطرنشان کرد: احسان روزبهانی در لیگ عملکرد بسیار خوبی داشت اما طی هماهنگی که با او داشتیم قرار شد مدتی را استراحت کند و از اردوی بعدی به تیم ملحق می‌شود. همچنین با نظر کمیته فنی لیگ برتر بوکس و کادرفنی تیم ملی یک تیم منتخب از بوکسورهای لیگ مشخص خواهد شد تا در پایان این اردو با تیم ملی بوکس دیدار تدارکاتی برگزار کند.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.