بازتاب بازدید رئیس کمیته ملی المپیک ایران از فدراسیون بیلیارد در سایت فدراسیون اسنوکر حرفه ای ها

بازتاب بازدید رئیس کمیته ملی المپیک ایران از فدراسیون بیلیارد در سایت فدراسیون اسنوکر حرفه ای ها
بازدید رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران از فدراسیون بولینگ ، بیلیارد، بولس و بازتاب آن در سایت اسنوکر حرفه ای های جهانی(WORLD SNOOKER).
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ پس از بازدید رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان  از فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، سایت جهانی اسنوکر حرفه ای ها (WORLD SNOOKER) خبر آن را منتشر کرد.
 
فدراسیون  جهانی اسنوکر حرفه ای ها در این خبر آورده است:
 
 
«دکتر رضا صالحی امیری ، رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران از  فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و بولس  این کشور (BBBFIR)  بازدید کرد و طی آن عملکرد هاشم اسکندری راد رئیس فدراسیون و همکارانش را ستونی مطرح کرد .
 
در طول 10 سال گذشته ، فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران (BBBFIR) ارتباط خوبی با وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برای کمک به ارتقا ی ورزش های بیلیاردی در کشور ایران برقرار کرده است.
 
دکتر صالحی امیری ابراز داشت: "جدا از کسب عنوان های مختلف قهرمانی و کسب مدال ، یکی از کارهای ارزشمند این فدراسیون فعالیت های فرهنگی آن است. ما به عنوان کمیته ملی المپیک همیشه از این فدراسیون حمایت کامل خواهیم کرد. "
 
رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه با اشاره به اهمیت ورزشهای  بیلیاردی به عنوان یک ورزش آرامش بخش برای جامعه نقش آنرا برجسته کرد و اعلام کرد که بودجه ای را بعنوان کمک به فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به اهدافشان در آینده در نظر گرفته است.»
 
 
۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.