تصمیم کبری به سبک ژاپنی در ماه مارس

تصمیم کبری به سبک ژاپنی در ماه مارس

 مقامات کمیته برگزاری بازی های المپیک توکیو2020 اعلام کردند که تصمیم نهایی خود را در خصوص جمعیت حاضر در بازی های المپیک در ماه مارس اعلام خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از کیودونیوز، برگزارکنندگان توکیو2020 خود را برای یک شرایط سخت درمورد حضور هواداران در المپیک آماده می نمایند؛ شرایطی که تصمیم گیری را بدلیل گستردگی شیوع ویروس مرگبار کرونا در سراسر جهان با تزلزل مواجه کرده است. طی ماه جاری بمنظور جلوگیری از افزایش آمار ویروس کرونا ، وضعیت اضطراری در توکیو اعلام شد و میزبانان ژاپنی اکنون امیدوارند تا پیش از اعلام تصمیم خود در خصوص حضور تماشاگران در المپیک قدری از موارد ابتلا و بستری کاهش یابد.

یوشیرو موری، رئیس کمیته برگزاری توکیو2020 اظهارداشته است که شرایط دشواری از فوریه تا مارس در مسیر اتخاذ این تصمیم حیاتی و بزرگ قراردارد. ابراز امیدواری دسته جمعی سران ورزش جهان از جمله توماس باخ و مسئولین کمیته برگزاری به حضور تماشاگران بارقه های زیادی از امید را روشن کرد اما مدتی است که این امیدواری ها با کشف گونه جدید کرونا و انتشار سریعتر آن نسبت به موارد اولیه رو به ناامیدی حرکت می کند. اکنون باید به انتظار نتیجه تصمیم اتاق فکر ژاپنی ها در خصوص نحوه پذیرش و ورود تماشاگران به ژاپن طی بازی های المپیک نشست.

۲۶ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۲۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.