برگزاری نشست تخصصی کمیسیون ورزش و جامعه فعال کمیته ملی المپیک

برگزاری نشست تخصصی کمیسیون ورزش و جامعه  فعال  کمیته ملی المپیک
نشست تخصصی کمیسیون ورزش و جامعه فعال (ورزش همگانی) کمیته ملی المپیک روز گذشته (سه شنبه مورخ ۹ دی ماه) در سالن جلسات شماره 2 کمیته ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در این نشست که به ریاست دکتر محمد علیپور برگزار گردید وی ضمن خوشامد گویی به تمامی اعضا توضیحات کاملی از ماهیت کمیسیون و اهداف مدنظر در ورزش همگانی داده شد و درباره نقش بی بدیل کمیسیون ورزش و جامعه فعال توضیح دادند.
 همچنین دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته المپیک نیز ضمن تشکر از ریاست کمیسیون به جهت برگزاری جلسات و ایجاد این مهم در جامعه ایرانی در راستای منشور المپیک توضیحاتی ارائه و بر نقش پر رنگ این کمیسیون در سلامت جامعه و خانوادها تاکید کردند.

دبیر کل کمیته ملی المپیک تصریح کرد:انتخاب اعضای کمیسیون هوشمندانه بوده و همگی از خبرگان ورزش همگانی می باشند و توسعه ورزش همگانی از اهداف مهم و اهبردی است تا شاهد فعالیت های ارزشمند آن در راستای اهداف جنبش المپیک باشیم.

در ادامه این نشست دکتر عبدالحمید احمدی معاون محترم توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش در‌باره نقش مهم کمیسیون ورزش و جامعه فعال در میزان سلامتی و تحرک در جامعه توضیحاتی ارائه کردند.

همچنین در ادامه اعضای کمیسیون ورزش و جامعه فعال درباره آیین نامه این کمیسیون به بحث و بررسی پرداختند و نقطه نظرات خود را اعلام و آیین نامه به تصویب اعضا رسید. 
 همچنین  در راستای اهداف کمیسیون  ۲ برنامه ویژه در دستور کار این کمیسیون قرار گرفت .
 در پایان جلسه نیز  ابلاغ اعضای این کمیسیون توسط دکتر احمدی معاون محترم وزیر و دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته المپیک اهدا شد و آرمین صالحی بعنوان دبیر کمیسیون ورزش و جامعه فعال کمیته ملی المپیک منصوب گردید .

 

۱۰ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۲۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.