تجلیل از پیشکسوتان بوکس در حضور مسئولان کمیته ملی المپیک

تجلیل از پیشکسوتان بوکس در حضور مسئولان کمیته ملی المپیک
از ۷ پیشکسوت بوکس در حضور مسئولان کمیته ملی المپیک امروز دوشنبه ۸ دیماه در محل کمیته ملی المپیک تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛  مراسم تجلیل از پیشکسوتان بوکس با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ، علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی کمیته و حسین ثوری رئیس و حمیدرضا قبایی‌زاده دبیراین فدراسیون در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در ابتدای نشست حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ضمن قدردانی از زحمات موسپیدان بوکس کشور و ارج نهادن تلاش‌های احمد ناطق‌نوری پدر بوکس ایران، از پیشکسوتان بوکس به عنوان سرمایه‌های این رشته یاد کرد.

در ادامه تمامی پیشکسوتان  پیشکسوتان نقطه نظرات و مشکلات خود را مطرح کردند.

همچنین رضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از رئیس فدراسیون بوکس بابت برگزاری این مراسم گفت: بوکس یکی از رشته‌های با قدمت است و شخصا به این رشته خیلی علاقه دارم. همیشه از بزرگان بوکس به نیکی یاد می‌شود و نسل جدید بوکس باید از شما یاد بگیرند تا در کار خود پیشرفت داشته باشند.

وی افزود: ادب ، اخلاق و فضیلت در بوکس با پیشکسوتان معنا پیدا می‌کند و خوشحالم که شما عزیزان از احمد ناطق‌نوری به نیکی یاد می‌کنید و این نشانه شخصیت بالای بزرگان این رشته است.

رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: اگر شما پیشکسوتان در بوکس نباشید درخت بوکس خشک می  شود ، حسین ثوری به خوبی این موضوع را درک کرده و خوشحالیم که این درخت پربار را سبز نگه داشته و امیدوارم با حمایت شما عزیزان بوکس ایران مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتر طی کند.

وی افزود: بوکس رشته اصیل و با ریشه‌ای است و باید تلاش کنیم تاریخ شفاهی این رشته را به ثبت برسانیم بودجه تاریخ شفاهی بوکس را تصویب می کنیم، برای ثبت وقایع مختلف بوکس، تلخی و شیرینی های مسابقات مختلف و همچنین خاطرات بوکس باید تمام عزیزان بخصوص پیشکسوتان دست به دست هم دهند تا بتوانیم با استفاده از اهالی فن به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

این مراسم با تجلیل از احمد ناطق نوری، حسین قلی نهرودی، فتح اله صابری نیاکی، مهدی هویت دوست، منوچهر مقصودی، عبدالرضا انصاری و همایون اردلان به پایان رسید که سعید ناطق نوری به نیابت از پدرش احمدناطق نوری در این مراسم حاضر شد.

 

 

 

 

۸ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۱۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.