در ادامه نشست های تخصصی رشته های اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو؛ نشست تخصصی فدراسیون های کاراته، شمشیربازی و دو ومیدانی برگزار شد.

در ادامه نشست های تخصصی رشته های اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو؛ نشست تخصصی فدراسیون های کاراته، شمشیربازی و دو ومیدانی  برگزار شد.
نشست تخصصی سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو با مسئولان فدراسیون های کاراته، شمشیربازی و دو ومیدانی روز گذشته (دوشنبه 1 دیماه) در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ این نشست با حضور دکتر نصرالله سجادی سرپرست کاروان،علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی،علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان ، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل  کمیته به همراه مسئولان و کادرفنی فدراسیون های کاراته، شمشیربازی و دوومیدانی برگزار شد.
نشست تخصصی سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیوبا مسئولان فدراسیون ها و کادرفنی تیم های ملی  به منظور بررسی مسائل و وضعیت فنی و شرایط آمادگی ورزشکارانی که سهمیه المپیک را کسب کردند و یا در اردوهای آمادگی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه به سر می برند، برگزار می شود.
نشست نخست با حضور سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته به همراه خوشقدم و هروی سرمربیان تیم ملی بخش بانوان و آقایان برگزار شد که طبق گزارشی که سرمربیان ارائه کردند ورزشکاران در شرایط خوبی هستند و اردوها بصورت منظم در حال برگزاری است.
در این جلسه مقرر شد تا اردوی بعدی تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک برگزار شود.
همچنین در این نشست شرایط حمیده عباسعلی پس از عمل جراحی بررسی و مقرر شد تا پس از گذراندن مراحل درمانی به اردوها ملحق شود.

 


در ادامه نشست های روز گذشته نشست بعدی با فدراسیون شمشیربازی بود که با حضور فضل اله باقرزاده رئیس و محسن وحدانی دبیر این فدراسیون برگزار شد.
با توجه به اینکه پیمان  فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی سرمربی تیم ملی شمشیربازی است، در این نشست ابتدا وی گزارش بسیار کامل و مبسوط  از روند تمرینات و وضعیت تک تک اردونشینان و همچنین تحلیل کاملی از شرایط و وضعیت رقبا ارائه  کرد.


 نشست سوم تخصصی سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو با هاشم صیامی رئیس به همراه پریسا بهزادی نایب رئیس و علی رضایی سرپرست دبیری فدراسیون  دوومیدانی برگزار شد.
در این نشست صیامی گزارشی در خصوص وضعیت، شرایط آمادگی، تمرینات، برنامه های پیش رو، رکوردها و وضعیت رقیبان  احسان حدادی و حسن تفتیان به سرپرست کاروان ارائه داد.
گزارش برنامه ها و اردوهای دو قهرمان المپیکی احسان حدادی و حسن تفتیان اخذ و مقرر شد حمایت های مالی از برنامه های تمرینی تفتیان انجام شود.

همچنین در ادامه ، برنامه های  مهدی پیرجهان دونده 400 متر که شانس اصلی کسب سهمیه المپیک است نیز بررسی شد و شرایط دیگر نفراتی که شانس کسب سهمیه دارند و در حال حاضر در اردو هستند، پی گیری شد.

لازم به ذکر است در این نشست ها مقرر شد تا حمایت مالی مازادی علاوه بر بودجه ای که کمیته برای تشکیل اردوها اختصاص داده است، برای خرید وسیله و تجهیزات مورد نیاز ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه شده و یا خواهند شد از سوی کادر سرپرستی کاروان 2020 توکیو صورت بگیرد.

۲ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.