جلسه آنلاین رئیس انجمن اسکیت هاکی کشور با مدیر آسیایی هاکی روی یخ فدراسیون جهانی برگزار شد

جلسه آنلاین رئیس انجمن اسکیت هاکی کشور با مدیر آسیایی هاکی روی یخ فدراسیون جهانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون اسکیت، کاوه صدقی رئیس انجمن اسکیت هاکی کشور در خصوص برگزاری جلسه آنلاین با “اندی اکر” مدیر آسیایی هاکی روی یخ در فدراسیون جهانی اظهار کرد: یکی از مهمترین موضوعاتی در این جلسه مطرح شد، برگزاری مسابقات هاکی روی یخ آقایان در اردیبهشت ماه سال 1400 در سنگاپور بود که با توجه به مدیریت خوب سنگاپور در مقابله با کرونا، برگزاری این دوره از مسابقات فعلا قطعی خواهد بود.

وی افزود: طبق اعلام فدراسیون جهانی هاکی روی یخ، کلیه هزینه های این مسابقات شامل اسکان، تغذیه و ترانسپورت داخلی بر عهده فدراسیون جهانی خواهد بود که همین مسأله بار مالی بسیار زیادی را از روی دوش فدراسیون و انجمن بر خواهد داشت و دغدغه ما فقط تامین هزینه بلیط هواپیما است.

صدقی در خصوص برگزاری اردوهای امادگی و انتخابی اضافه کرد: انشا الله بتوانیم هرچه زودتر اردوها را به صورت متمرکز برگزار کنیم که البته بستگی به شرایط کرونا در کشور دارد.

وی در ادامه به برگزاری مسابقات هاکی روی یخ بانوان هم اشاره کرد و گفت: مسابقات بانوان که قرار است به میزبانی کشور فیلیپین برگزار شود با همان شرایط برگزاری در بخش آقایان به لحاظ مالی خواهد بود که با توجه به شرایط کرونا در این کشور ممکن است تاریخ مسابقات تغییر نماید که تاریخ قطعی در بهمن ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

وی اظهار کرد: پس از معرفی ورزشکاران سازمان یافته به فدراسیون جهانی، کلیه ورزشکاران معرفی شده به جز 22 ورزشکار که دارای دو ملیت هستند یا در کشورهای دیگر زندگی می کنند، از لحاظ حقوقی شرایط شرکت در مسابقات را دارند که در صورت ارائه مدارک مورد تأیید فدراسیون جهانی از سوی این 22 ورزشکار ما می توانیم از آنان در مسابقات استفاده کنیم.
صدقی در خصوص تعداد نفرات اعزامی گفت: پس از برگزاری اردوهای آمادگی و انتخابی، تعداد 20 بازیکن در بخش آقایان و 20 بازیکن در بخش بانوان به مسابقات اعزام خواهند شد.

وی در پایان افزود: صحبت هایی هم درخصوص کمبود تجهیزات در کشور با “اندی اکر” شد که با توجه به پتانسیل ویژه ایران در رده سنی نوجوانان، قرار شد فدراسیون جهانی در جهت توسعه این رشته در کشور، تجهیزاتی را در اختیار ایران قرار دهد تا جهت شناسایی ورزشکاران مستعد در این رده سنی، اردویی در کشور برگزار نماییم که این اردو در نیمه دوم سال 1400 و پس از دریافت تجهیزات خواهد بود.

۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۷:۰۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.