نناد لالوویچ با احتیاط اما خوشبین به برگزاری مسابقات جهانی 2020

نناد لالوویچ با احتیاط اما خوشبین به برگزاری مسابقات جهانی 2020

بر طبق بیانیه جدید اتحادیه جهانی کشتی UWW این نهاد بین المللی همچنان با اولویت حفظ برنامه های موجود به فعالیت های خود ادامه خواهد داد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از اسپرت بیزنس، مسابقات جهانی کشتی از تاریخ 2 لغایت 12 دسامبر 2020 به میزبانی بلگراد، پایتخت صربستان برگزار خواهد شد که پیش از این مقرر به برگزاری در اسلو نروژ بود. این رویداد تا کنون بیش از 70 درصد موافقت شرکت گنندگان را بهمراه داشته است تا جاییکه رئیس اتحادیه کشتی، نناد لالوویچ نسبت به برگزاری قطعی آن به رغم شرایط حاد کرونا و تشدید پیک سوم در اقصی نقاط جهان، امیدوار است.
در همین راستا، ششم دسامبر نشستی با حضور وی و اعضاء هیات اجرایی اتحادیه جهانی کشتی برگزار می گردد تا ابعاد دقیقتر مسابقات جهانی و احتمالات تغییر در شرایط آن نیز مورد بررسی دقیقتری قرارگیرد. نناد لالوویچ ضمن تقدیر از کلیه دست اندکاران کشتی در سراسر جهان گفته است: "ما با احتیاط اما خوشبین به برگزاری مسابقات جهانی هستیم. سلامت ورزشکاران، مربیان و پرسنل از اولویت های اصلی ماست و تلاش بر این است تا بدرستی در مسابقات جهانی بلگراد رعایت شود".
گفتنی است: پیش از برگزاری مسابقات جهانی بزرگسالان در بلگراد؛ رقابت های جهانی جوانان در این شهر مقرر به برگزاری بود که بدلیل ابراز نگرانی های متعدد از شمار حضور ورزشکاران لغو گردید.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.