برگزاری هشتمین نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک

برگزاری هشتمین نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک
هشتمین نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک به صورت مشترک با حضورمسئولان فدراسیون نجات غریق و غواصی عصر روز گذشته (سه شنبه اول مهر) در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این نشست اعضای کمیسیون ورزش و محیط زیست به همراه رییس و نایب رییس فدراسیون و 3 تن از غواصان حرفه‌ای و کارشناسانی که با فدراسیون در زمینه مباحث اکولوژیکی و محیط زیستی همکاری داشته‌اند، حضور داشتند. 
در ابتدای نشست ایلخان نوری رئیس فدراسیون به همراه همکارانش  توضیحاتی در خصوص سابقه فعالیت‌های محیط زیستی این فدراسیون بیان کردند و در ادامه مستندی از عملکرد فدراسیون در خصوص برنامه‌های پاکسازی اکوسیستم‌های آبی و بستر آنها در جزایر کیش، قشم، ‌لارک و ... پخش شد.
همچنین تهیه کلیپ آموزشی و ترویجی پاکسازی اکوسیستمهای آبی توسط فدراسیون و ارایه به کمیسیون جهت ارسال به IOC ، برگزاری وبینار مشترک آموزشی با همکاری شورای المپیک آسیا در پاییز 1399، تهیه محتوای آموزشی و تخصصی جهت ارایه در کارگاههای آموزشی ، پاکسازی تالاب میانکاله در آبان ماه با همکاری کمیسیون ورزش و محیط زیست و سازمان حفاظت محیط زیست ، معرفی افراد داوطلب مشرکت کننده در برنامه‌های پاکسازی جهت صدور تقدیرنامه ، اهدای نمادین برخی از زباله‌های یافت شده در برنامه‌های پاکسازی به موزه المپیک ، جذب داوطلب و همیار محیط زیست توسط فدراسیون ، حضور" شادنیا" به عنوان نماینده کمیته محیط زیست فدراسیون در جلسات کمیسیون ورزش و محیط زیست ، حضور "تفرشی" در گروه واتس‌آپ کمیته های محیط زیست فدراسیون‌ها ، فراهم‌سازی مقدمات انعقاد تفاهمنامه سه‌جانبه میان کمیسیون، فدراسیون و سازمان حفاظت محیط زیست ، اضافه نمودن فدراسیون نجات غریق و غواصی و فدراسیون قایقرانی به جمع فدراسیون‌های برتر به لحاظ عملکرد محیط زیستی و معرفی به هیات رییسه کمیته ملی المپیک جهت بهره‌مندی از دریافت کمک هزینه فعالیتهای محیط زیست از مباحث مطرح شده در هشتمین نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست بود.
در پایان نیز ، رئیس و اعضای کمیسیون ورزش و محیط زیست ضمن تشکر از اقدامات فدراسیون نجات غریق و غواصی، نسبت به ارائه پیشنهادات این فدراسیون و برنامه‌های آتی مشترک قول همکاری دادند.

۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.