میزبانان المپیکی و تلاش برای تدوین اقدامات مقابله ای با کرونا

میزبانان المپیکی و تلاش برای تدوین اقدامات مقابله ای با کرونا

ژاپن، میزبان بازی های المپیک توکیو2020 در تلاش است تا مراحل انجام اقدامات مقابله ای در برابر کرونا و پکیج ایمنی خود را تا پایان سالجاری میلادی نهایی کند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از ژاپن تودی، جان کوتس، نائب رئیس کمیته بین المللی المپیک و رئیس کمیسیون هماهنگی توکیو2020 طی تماس با میزبانان ژاپنی و تقدیر از خدمات آنها بر تدوین اقدامات مقابله ای باکرونا تا پایان سالجاری میلادی تاکید کرد.

کوتس طی مصاحبه با خبرنگاران در مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد برگزاری بازی های المپیک 2000 سیدنی با اشاره به تعامل نزدیک کمیته برگزاری و کمیسیون هماهنگی IOCاز حرکت رو به جلو برای برگزاری توکیو2020 خبرداد و براورد نیازها و اعلام اقدامات مقابله ای لازم برای حفظ شرایط ایمنی را از ضروری ترین موارد برای پیشرفت روند برگزاری عنوان کرد. نائب رئیس کمیته بین المللی المپیک خاطرنشان ساخت که حجم برگزاری مراسمات، میزان و سقف حضور تماشاگران و قرنطینه به محض ورود از دیگر موارد مهم مطرح شده توسط میزبان توکیو2020 بود که همگی تا پایان سال به تایید و تصویب نهایی خواهد رسید.

بنا بر اظهارات مسئولین کمیته برگزاری توکیو2020 عزم و روند انجام امور مربوط به سمت و سوی برگزاری بازی ها حتی در صورت وجود پاندمی کووید19 خواهد بود.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.