با اعلام سایت فدراسیون جهانی تکواندو؛مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2020 لغو شد

با اعلام سایت فدراسیون جهانی تکواندو؛مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2020 لغو شد

با اعلام رسمی سایت فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2020 که قرار بود مهرماه و به میزبانی "صوفیه" بلغارستان برگزار شود، لغو شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، با اعلام سایت فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2020 لغو شد.
جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو امروز (دوشنبه - 20 مردادماه) با حضور اعضاء شورا به صورت آنلاین برگزار شد و با رای اعضا این رقابت‌ها که قرار بود مهرماه در "صوفیه" بلغارستان برگزار شود، لغو گردید.
فدراسیون جهانی تکواندو پس از مشورت با فدراسیون‌های عضو، همچنین کمیته‌های  پزشکی و مبارزه با دوپینگ این تصمیم را گرفت، مسابقات جهانی نوجوانان در سال‌جاری را لغو کرد و صوفیه میزبان این رقابت‌ها در سال 2022 خواهد بود.
"داکار" نیز که میزبانی رقابت‌های قهرمان نوجوانان جهان 2022 را همزمان با بازی‌های المپیک جوانان برعهده داشت، در سال 2026 میزبان این رویداد خواهد بود. همچنین در خصوص میزبانی مسابقات نوجوانان جهان در سال 2024 در موعد مقرر تصمیم گیری می‌شود.
تصمیمات در خصوص برگزاری مسابقات فینال گرندپری و رقابت‌های گرنداِسلم 2020 در ماه اکتبر گرفته خواهد شد.
دکتر چو در این جلسه، مذاکراتی را نیز  برای امکان جابه جایی مقر فدراسیون جهانی تکواندو به شهر "گویانگ" کره‌جنوبی انجام داد. همچنین شورا موافقت کرد که امتیازات رنکینگ تکواندوکاران به دلیل انجام نشدن هیچ رویدادی از ژانویه 2020، ثابت بماند و هیچ امتیازی کسر نشود.

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.