علی پاکدامن: برای موفقیت در المپیک انفرادی تمرین می کنم

علی پاکدامن: برای موفقیت در المپیک انفرادی تمرین می کنم
دارنده سهمیه شمشیربازی المپیک ۲۰۲۰ گفت : با توجه به اینکه اردوهای آماده سازی تعطیل شده است به صورت انفرادی تمرین می کنم.

علی پاکدامن دارنده سهمیه شمشیربازی  المپیک ۲۰۲۰  در گفتگو با روابط عمومی کمیته ملی المپیک اظهار کرد: در حال حاضر فقط بدنبال حفظ آمادگی بدنم هستم و با وجودی که به طور حتم نمی توانم به آمادگی قبلی برسم اما تمام تلاشم را می کنم تا به شرایط بدنی پیش از شیوع ویروس کرونا نزدیک باشم.

وی افزود: تمریناتم را در باشگاه هایی که خلوت است و مطمئن هستم که پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند و  پیست آکادمی ملی المپیک دنبال می کنم و امیدوارم با از بین رفتن کرونا  سالن ها هرچه زودتر برای ورزشکارانی که سهمیه المپیک را کسب کردند ، باز شود تا بتوانیم تمریناتمان را آنجا پیگیری کنیم.
پاکدامن ادامه داد : تا پایان سال ۲۰۲۰ تمامی مسابقات تعطیل شده است و به احتمال قوی از ۲۰۲۱ برنامه مسابقات مشخص و آغاز می شود اما در حال حاضر با مربیان و روان شناس تیم ملی  در ارتباط  هستم و تعامل بسیار خوبی باهم داریم چه در بخش تمرینات فنی و چه بدنسازی با هماهنگی آنان تمریناتم را انجام می دهم.
شمشیرباز المپیکی در پایان افزود: از آنجایی که کارشناس تغذیه نداریم امور مربوط به تغذیه ام را نیز خودم برنامه ریزی می کنم.

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.