شصت و ششمین نشست هیات اجرایی برگزار شد

شصت و ششمین نشست هیات اجرایی برگزار شد
شصت و ششمین نشست هیات اجرایی با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستور جلسه از پیش تعیین شده برگزار شد .
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص شصت و ششمین نشست هیات اجرایی گفت: این نشست با حضور دکتر صالحی امیری رئیس ،طاهره طاهريان نائب رئیس و علیرضا رحیمی ، علی دادگر ، عبدی افتخاری و محمد علیپور اعضای هیات اجرایی ظهرامروز در محل کمیته ملی المپیک و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد . 
در ابتدای  این نشست  بحث و بررسی و تبادل نظر پیرامون اتفاقات اخیر در خصوص برگزاری بازیهای المپیک 2020 توکیو ونامه های واصله از ستاد برگزاری بازیهای و کمیته بین المللی المپیک صورت گرفت.
وی ادامه داد: دکتر قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک در بخش دوم نشست هیات اجرایی با حضور در این جلسه گزارش مبسوطی از عملکرد این مرکز در خصوص فعالیتهای چند ماه اخیر ارائه دادند. در این گزارش به برنامه ها و اهداف از پیش تعیین شده آکادمی ملی المپیک اشاره شد که به گفته دکتر قراخانلو اکثریت این برنامه ها به اجرا رسیده و طبق پیش بینی ها به اهداف از پیش تعیین شده دست یافته اند. 
وی یادآور شد: رئیس آکادمی ملی المپیک در ادامه گزارش خود به برنامه های سال 99 و محدودیت های ناشی شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و اعلام داشت که آکادمی ملی المپیک با تغییر رویکرد در فعالیتهایش به سمت برگزاری دوره های آنلاین و مجازی گام برداشته و ارائه خدمات مشاوره ای علمی و تخصصی به ورزشکارن  و کادر فنی تیم ها  را در دستور کار قراداده است . به گفته ایشان خوشبختانه  استقبال خوبی از برنامه های آنلاین کمپ تمرینات مجازی تیم های ملی مخصوص ورزشکاران و کادر فنی اعزامی به المپیک 2020 صورت گرفته و در همین راستا تا کنون  14 کارگاه فنی و تخصصی به صورت مجازی برای مخاطبین آکادمی ملی المپیک ، ورزشکاران و جامعه ورزش اجرا شده است . 
 در ادامه نشست دکتر صالحی امیری به نیابت از سایر اعضای هیات اجرایی ضمن تقدیر و تشکر از از تلاش ها و خدمات دکتر قراخانلو و همکارانش در این مرکز ، از فعالیت ها ی صورت گرفته در ایام کرونا ابراز رضایت نمود .     
سخنگوی کمیته ملی المپیک به صحبتهای دکتر صالحی امیری پیرامون عملکرد آکادمی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تولیدات و فعالیتهای آکادمی ملی المپیک از اعتبار علمی و اجرایی و استاندارد لازم برخوردار است و به گفته ریاست کمیته ملی المپیک این مرکز به مثابه سازمانی است که چندین ماموریت را در  یک زمان دنبال می کند و آنچه تا کنون مشاهده شده نشان از برنامه محور بودن این مرکز دارد که فعالیتهایش مبتنی  برنیاز سنجی و تقاضاهای صورت گرفته از سوی فدراسیونها می باشد .  البته این را هم باید در نظر داشت که آکادمی با قدمت 20 ساله نیاز به تامین اعتبار برای بازسازی  و به روز نمودن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری دارد که  این مهم در دستور کار قرار گرفته است .
 دستور جلسه  بعدی هیات اجرایی ارائه گزارش دکتر واعظ موسوی رئیس کمیسیون روانشناسی بود که به دلیل ضیق وقت به جلسه بعدی موکول شد . 
در ادامه شصت و ششمین نشست هیات اجرایی تعدادی از درخواستهای واصله از سوی فدراسیون های المپیکی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد .
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۱۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.