میلاد وزیری: تمرینات تخصصی ام را از هفته آینده آغاز می کنم

میلاد وزیری: تمرینات تخصصی ام را از هفته آینده آغاز می کنم
دارنده سهمیه ریکرو بازی های المپیک ۲۰۲۰ گفت: به توصیه پزشکم و با توجه به آسیب دیدگی شانه ام مدتی است که فشار تمریناتم را کم کرده ام و از هفته آینده تمرینات تخصصی را آغاز میکنم.

میلاد وزیری کماندار ریکرو تیم ملی در گفتگو با روابط عمومی کمیته ملی المپیک اظهار کرد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و طبق برنامه فدراسیون جهانی تا پایان سال ۲۰۲۰ هیچ مسابقه ای نداریم و فقط برای کسب سهمیه تیمی خرداد ماه سال آینده مسابقات جهانی پاریس را پیش رو داریم.
وی ادامه داد: فدراسیون تیراندازی با کمان ایران هم با توجه به شرایط موجود هیچ اردو یا مسابقه ای را بصورت رسمی اعلام نکرده است و فقط بصورت مجازی برای تمرینات با مربیان بصورت جداگانه در ارتباط هستیم، چرا که شرایط ورزشکاران یکسان نیست، برخی ساکن شهرهای قرمز هستند و برخی در شهرهای سفید زندگی میکنند، برخی امکان تیر زدن ندارند و به طور کلی شرایط  خاصی است و هرورزشکاری براساس شرایط خودش تمرین می کند.
دارنده سهمیه ریکرو بازی های المپیک ۲۰۲۰ افزود: در حال حاضر با توجه به آسیب دیدگی شانه زیر نظر پزشک تمرینات فیزیوتراپی و آمادگی جسمانی انجام می دهم و از هفته آینده وارد مرحله جدیدی از تمرینات می شوم و در اردوگاه باهنر تمرینات تخصصی را آغاز میکنم.
وی در خصوص تعویق المپیک گفت: به اعتقاد من بهترین تعبیر در این خصوص را دکتر صالحی امیری داشتند که گفتند" تعویق المپیک هم اتفاق خوبی است و هم می تواند تهدید باشد" من نیز با ایشان هم عقیده ام چراکه در برخی بخش ها شرایط فعلی کم کم به تهدید تبدیل می شود و تعدادی فکر میکنند زمان زیادی تا المپیک داریم، درصورتیکه باید از این فرصت استفاده کرد، برنامه ریزی ها دقیق تر شود به طور مثال در مورد خود من باید تجهیزاتم را هرچه سریعتر تکمیل کنم تا بهترین بهره را از موقعیت فعلی ببریم.
دارنده سهمیه تیروکمان المپیک ۲۰۲۰ در بخش ریکرو در پایان اظهار کرد: از آنجاییکه المپیک صرف نظر از بخش ورزشی از لحاظ اقتصادی نیز حائز اهمیت است پیش بینی میکنم که در سال آینده برگزار شود همانطور که مسابقات فوتبال در اکثر نقاط دنیا در حال برگزاری است، فقط امیدوارم با کشف واکسن کرونا شرایط به گونه ای باشد که با حضور تماشاچی برگزار شود.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.