مدیر توسعه ورزش فدراسیون جهانی قایقرانی: از ابتکار عمل ایران حمایت می کنیم

مدیر توسعه ورزش فدراسیون جهانی قایقرانی: از ابتکار عمل ایران حمایت می کنیم
مدیر توسعه ورزش فدراسیون جهانی کانوئینگ طی پیامی ضمن تمجید از کلاس های آموزش آنلاین در فدراسیون قایقرانی ایران از این برنامه حمایت کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون قایقرانی، سپاستین کاترین مدیر توسعه ورزش (ICF) طی پیامی به فدراسیون ایران کلاس های آموزش آنلاین را یک ابتکار عمل بزرگ توصیف کرد و گفت: جا دارد برای تصمیم سریع، ایجاد چهارچوب مناسب و ابتکار عملتان در این روزهای سخت تبریک بگویم. برگزاری کلاس های آموزش آنلاین در ایران که با استقبال خوبی هم مواجه شده اتفاق خوبی بود که نشان داد فدراسیون قایقرانی ایران توانسته به سرعت خود را با شرایط کنونی جهان وفق دهد.

وی افزود: فدراسیون جهانی کانوئینگ به طور کامل از این برنامه حمایت می کند و آماده است به هر شکلی در این زمینه با فدراسیون ایران همکاری داشته باشد چرا که این موضوع باعث رشد و پیشرفت قایقرانی می شود و جزو اولویت های ما به حساب می آید. امیدوارم این پروژه بزرگ با قدرت ادامه پیدا کند.

کلاس های آموزش آنلاین فدراسیون قایقرانی در زمینه های مختلف کار خود را شروع کرده و تاکنون نزدیک به 1400 نفر در این کلاس ها که با حضور اساتید دانشگاهی و مربیان قایقرانی برگزار می شوند، شرکت کرده اند.
۸ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.