بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از کمپ تمرینات مجازی کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو

بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از کمپ تمرینات مجازی کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو
دکتر سید رضا صالحی امیری بهمراه دکتر نصراله سجادی و پیمان فخری از کمپ تمرینات مجازی کاروان ورزشی اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو بازدید بعمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا و همه گیری بیماری covid-19 کلیه فعالیتهای تمرینی ورزشکاران المپیکی و اردوی تیم‌های ملی رشته های مختلف تحت الشعاع قرار گرفت و تعطیل شد. 
در همین راستا و در جهت حفظ آمادگی جسمانی اعضای کاروان اعزامی و ورزشکارانی که می بایست در رویدادهای کسب سهمیه شرکت کنند با تصمیم و پیشنهاد سرپرست کاروان اعزامی و رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی، کمپ تمرینات مجازی  کاروان با حضور مربیان ‌‌و کارشناسان آکادمی ملی المپیک در سالن تمرینی آکادمی شکل گرفت تا ورزشکاران اعزامی به المپیک و رویدادهای کسب سهمیه بتوانند با تجهیزاتی که کمیته ملی المپیک در اختیارشان قرار داده تمرینات بدنسازی در منزل را انجام دهند.

 

اکادمی

دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، بهمراه دکتر سید نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی پیش از ظهر امروز با حضور در سالن تمرینی آکادمی ملی المپیک از کمپ تمرینات مجازی کاروان اعزامی بازدید بعمل آوردند.

 

تمرینات این کمپ طبق برنامه و جدول زمان بندی شده یک روز در میان بصورت زنده و  سپس فایل مربوطه منتشر می شود تا در دسترس همگان قرار گیرد.

در همین زمینه ویدئوهایی با کارشناسان روانشناسی، تغذیه و .... نیز توسط مسئولین کمیته ملی المپیک ضبط و از طریق شبکه های اجتماعی کمیته ملی المپیک در اختیار فراسیونها و ورزشکاران قرار گرفته و می گیرد تا در کنار حفظ آمادگی جسمانی از نظر روحی و روانی نیز تحت کنترل و آموزش قرار گیرند.
کمیته ملی المپیک برای انجام بهینه تمرینات بدنسازی ورزشکاران کاروان و شانس کسب سهمیه تجهیزات حداقلی مورد نیاز برای تمرینات در منزل را خریداری کرده و در اختیار تک تک اعضای کاروان قرار داده است.

 

اکادمی

 
۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.