بازدید مسئولین کمیته ملی المپیک از فدراسیون دوچرخه سواری

بازدید مسئولین کمیته ملی المپیک از فدراسیون دوچرخه سواری
رئیس ، اعضای هیات اجرایی و مشاورین کمیته ملی المپیک صبح امروز با حضور در فدراسیون دوچرخه سواری با مسئولین این فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند .
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛سیدرضا صالحی‌امیری رئیس ، دکتر نصراله سجادی  سرپرست کاروان ایران دربازیهای  المپیک  ،علی دادگر و مجید شایسته  اعضای هیات اجرایی و بهداد سلیمی مشاور رئیس و محسن میر سرپرست موزه ملی ورزش  صبح امروز در فدراسیون دوچرخه سواری حاضر شدند . 
در این بازدید دکتر صالحی امیری و مسئولین کمیته ملی المپیک با خسرو قمری و کادر فنی فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند . 
صالحی امیری در این دیدار ضمن تاکید براین نکته که  دوچرخه‌سواری خانواده بزرگی داشته و فراتر از قهرمانی است زیرا به نوعی مردم با آن زندگی می‌کنند و این موضوع باید در همگان از منظر سلامت تقویت شود افزود :  تجهیزات یکی از موضوعات مهم این رشته  است  که باید به روز باشد تا راه را برای موفقیت ورزشکاران فراهم کند .
رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه با اشاره به کسب یک سهمیه در بازیهای المپیک توکیو ،در خصوص حمایت از این رشته المپیکی اظهار داشت : در نشست آینده هیات اجرایی، درباره حمایت از این فدراسیون ارزیابی می‌کنیم و به طور حتم حمایت جدی خواهیم داشت.
.
 
دوچرخه

 

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در ادامه ضمن قدردانی از حمایت های همیشگی کمیته  در خصوص ا تغییر و تحول در تیم ملی اظهار داشت: پوست اندازی در تیم های ملی داریم و در بازیهای آسیایی دوره بعد ان شاءالله مدال های خوبی می گیریم. اعتقاد داریم فراز و فرود در ورزش هست و دوچرخه سواران بزرگ هم اجازه عرضه اندام به تازه کارها نمی دادند اما اکنون با رفتن دوچرخه سواران بزرگ زمینه برای فعالیت دوچرخه سواران دیگر فراهم شده است.

۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.