جلسه هم اندیشی نواب رییس بانوان فدراسیون‌انجمنهای ورزشی؛علیپور:ورزش ایران مدیون زحمات و خدمات شما است

جلسه هم اندیشی نواب رییس بانوان فدراسیون‌انجمنهای ورزشی؛علیپور:ورزش ایران مدیون زحمات و خدمات شما است

جلسه هم اندیشی نواب رییس بانوان‌انجمنهای ورزشی با حضور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی، نایب رییس بانوان و معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این نشست که در سالن جلسات وزارت ورزش و جوانان برگزار شد،ابتدا مهدی میرزاییان مدیر روابط عمومی فدراسیون گزارشی از موفقیت بانوان ورزشکار رشته های تحت پوشش در رقابتهای آسیایی و جهانی ارایه کرد و از به ثبت رسیدن اولین مدالها در اکثر رشته ها توسط بانوان خبر داد.
سپس خانم لیلا سادات محمدیان نایب رییس بانوان فدراسیون از همیت و تلاش گسترده بانوان سخنانی ایراد کرد و بر لزوم تعامل و همبستگی بیشتر و استمرار در برگزاری جلسات اختصاصی و نشستهای ماهیانه هم اندیشی تاکید کرد.
اما محمد علیپور رییس فدراسیون‌انجمنهای ورزشی با تمجید از تشکیل این نشست پربار گفت: به واقع ورزش ایران مدیون تلاش انجمنها و بخصوص شما به عنوان مدیران اجرایی حوزه بانوان رشته های مختلف است و من قدردان این تلاش گسترده و بی شائبه شما هستم و از فعالیت بهینه رشته های المپیکی مثل راگبی تقدیر میکنم.
همچنین خانم دکتر مهین فرهادی زاد معاون حوزه بانوان وزارت ورزش و جوانان اذعان داشت: ابهت این جلسه بدلیل حضور مدیران مجرب در راس امور بانوان‌انجمنهای ورزشی مثال زدنی است.
وی تصریح کرد: بانوان در این فدراسیون با این تعدد رشته و کثرت فعالیت بر امور مشرف و مسلط شده اند و کارهای ماندگار در این حوزه به ثبت رسیده و خروجی آن ایجاد نشاط و شادابی در جامعه بانوان است.
همچنین خانم بیابانی معاون حوزه بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران و خانم دکتر تقی زاده نایب رییس بانوان فدراسیون دانش آموزی از ایجاد تعامل و همکاری دوسویه با حوزه بانوان انجمنهای تحت پوشش پیشنهاداتی را ارائه کردند.
در خلال این جلسه کلیپی از رشته های سپک تاکرای بانوان و اسپوکس بانوان پخش‌شد که با استقبال حاضرین همراه شد و از خانم یلدا قاسمی نایب رییس بانوان‌انجمن سپک تاکرا و همچنین دونفر از خبرنگاران حوزه بانوان خانم انسیه ورزنده از خبرگزاری صداوسیما و خانم اکرم شعبانی سردبیر پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان تجلیل شد، ضمن اینکه حکم‌ انتصاب خانم بهاره آبستان نایب رییس بانوان‌انجمن اسپوکس به عنوان عضو کارگروه نظارت بر روابط عمومی فدراسیونهای ورزشی به ایشان اهدا گردید.
در این نشست نواب رییس بانوان هیات های استان تهران، قم، البرز و کردستان نیز حضور داشتند و گزارشی از فعالیت بانوان حوزه خود ارائه کردند و مقرر شد در جلسات بعدی به تناوب از نایب رییس بانوان هیات استانهای دیگر دعوت به عمل آید، همچنین در این نشست برخی از نایب رییس بانوان انجمنها به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.