خباززاده : دوست دارم نماینده شایسته ای در تیم ملی برای استان کرمان باشم

خباززاده : دوست دارم نماینده شایسته ای در تیم ملی برای استان کرمان باشم

 در مسابقات استعدادهای برتر دوچرخه سواری کشور ، دو دوچرخه سوار کرمانی توانستند عملکرد قابل قبولی داشته باشند که بردیار خباززاده نوجوان 14 ساله کرمانی یکی از این دوچرخه سواران است که  توانست به تیم ملی راه پیدا کند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری ، بردیا خباززاده گفت: سال گذشته در مسابقات استعدادیابی مشهد از بین 105 ورزشکار دوچرخه سوار شرکت کننده ، توانستم روی سکو بروم و از همان زمان به بعد در 4 مرحله اردوی تیم ملی دعوت شدم و تست دادم .
وی افزود : در مسابقات استعداد یابی از استان کرمان 30 نفر شرکت کردیم که فقط 2 نفر توانستند جواز حضور در اردوهای تیم ملی را کسب کنند. آخرین اردوی ما در یزد قبل از شیوع ویروس کرونا برگزار شد که حدود 8 روز به طول انجامید .

دوچرخه سوار نوجوان در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر بزرگترین مشکلم دوچرخه است. جنس دوچرخه ام از آلمینیوم است و سنگین. اگر از کربن بود بهتر می توانستم در مسابقات رکاب بزنم. البته من تا 3سال پیش ؛ هیات استان دوچرخه ای از جنس کربن در اختیار قرار داده بود اما چون قدم نسبت به تنه دوچرخه بلندتر شده بود قرار شد آن را تحویل هیات بدهم تا دوچرخه دیگری برایم فراهم کنند که دیگر هیچ دوچرخه ای به من ندادند . در کل در هیات کرمان 3 الی 4 دوچرخه کربن وجود دارد که در اختیار دیگر دوچرخه سواران قرار داده اند و من انتظار دارم حالا که با تلاش و کوشش توانسته ام  بعنوان نماینده کرمان به اردوهای تیم ملی راه یابم با تجهیزات بهتری دراردو حاضر شوم. دوست دارم نماینده شایسته ای در تیم ملی برای استان کرمان باشم.
وی افزود: در حال حاضر تمرینات را بدون مربی و اسکورت از جاده هفت باغ به ماهان می روم و بر می گردم ، میسری حدودا 80 کیلومتر . البته یک مسیر دیگر هم از کرمان تا جاده باغین هم هست که بعضی روزها درآن جاده تمرین می کنم . در کل با توجه به اینکه بقیه جاده ها سراشیبی دارد برای تمرین من مناسب نیست.  تو جاده باغین یک جاده تمرینی مختص دوچرخه سواران احداث شده که امروزه بیشتر محل تردد ماشین ها شده است .
خباززاده در خاتمه خاطر نشان کرد: از هیات استان درخواست دارم با توجه به اینکه قد من 1 متر و 78 سانتی متر است دوچرخه ای از جنس کربن در اختیار من بگذارند تا بتوانم عملکرد قابل قبول تری بعنوان نماینده کرمان داشته باشم .

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۴۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.