اعلام داوران دو بخش جشنواره فیلم ورزشی

اعلام داوران دو بخش جشنواره فیلم ورزشی

هیأت داوران دو بخش "مستند کوتاه و نیمه بلند" و بخش "فیلم کوتاه داستانی، پویانمایی، تیزر و نماهنگ" دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛دبیر دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران در احکام جداگانه‌ای داوران دو بخش "مستند کوتاه و نیمه بلند" و بخش "فیلم کوتاه داستانی، پویانمایی، تیزر و نماهنگ” این رویداد را معرفی کرد.
*بخش مستند کوتاه و نیمه بلند:
احسان عبدی پور (نویسنده و کارگردان)، دکترحمید قاسمی (مدرس دانشگاه و کارشناس رسانه و ورزش)، علیرضا قانع اسماعیل پور (تهیه کننده و قائم مقام شبکه ورزش سیما)، مهدی روشن روان (کارشناس رسانه و مدیر سابق گروه فیلم و سریال شبکه سه) و محمودرضا رضایی (مستندساز ورزشی).
*بخش فیلم کوتاه داستانی، پویانمایی تیزر و نماهنگ:
شاهد احمدلو (نویسنده و کارگردان)، علی انصاریان (بازیگر سینما و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال)، دکتر ابوالفضل رفیع (کارشناس فرهنگی و مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران)، محمد بخشی (کارگردان) و علیرضا غفاری (کارگردان و گوینده).
تماشای آثار از سوی داوران به پایان رسیده و به زودی جلسه جمع بندی و انتخاب برگزیده ها برگزار میشود. داوران سه بخش دیگر یعنی بخش فیلم های سینمایی و داستانی بلند، بخش مستند بلند و بخش آثار ویژه و موضوعی نیز مشخص شده و به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
مجموعا 116 اثر از ایران و 21 کشور به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران در بخش های مختلف راه یافتند.
جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS در میلان ایتالیا است که بیش از 120 کشور عضو این فدراسیون هستند. جشنواره ایران به عنوان یکی از ۱۶ پایگاه جهانی و میزبان ۲۸ کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلمسازان و سینماگران این کشورها است و با توجه به جایگاه بین المللی این جشنواره و استقبال از آن، آثاری از کشورهای اروپایی و دیگر کشورها نیز مهمان این رویداد هستند. در این دوره آثاری از 54 کشور برای حضور در جشنواره ثبت نام کردند.
دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران با تاخیر چند ماه به دبیری سیدمجتبی علوی اسفندماه 1398 برگزار می‌شود.


۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۰۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.