مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا اسفند ماه در بیروت برگزار می شود

مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا اسفند ماه در بیروت برگزار می شود

مسابقات قهرمانی آسیا رده سنی بزرگسالان در چهار بخش پاراتکواندو، پومسه، کیوروگی انفرادی و تیمی از 13 تا 16 اسفندماه در "بیروت" لبنان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی آسیا رده سنی بزرگسالان در چهار بخش پاراتکواندو، پومسه، کیوروگی انفرادی و تیمی از 13 تا 16 اسفندماه در "بیروت" لبنان برگزار می‌شود.
در بخش پاراتکواندو ششمین دوره این رقابت‌ها روز 13 اسفندماه انجام خواهد شد؛ نمایندگان کشورمان در دوره قبل این رقابت‌ها با کسب 4 مدال طلا و 2 نقره عنوان قهرمانی را کسب کردند.
ششمین دوره مسابقات پومسه آسیایی روز 14 اسفندماه پیگیری می‌شود؛ پومسه‌روهای ایرانی در پنجمین دوره این رقابت‌ها با 4 طلا، 2 نقره و 6 برنز بر سکوی نایب قهرمانی ایستادند.
بیست و چهارمین دوره این رقابت‌ها در بخش کیوروگی انفرادی روز 15 و 16 اسفند برگزار می‌شود؛ در دوره قبل این رویداد مردان هوگوپوش کشورمان با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 3 برنز عنوان نایب قهرمانی را بدست آوردند و در بخش زنان نیز یک مدال نقره، 2 برنز و عنوان پنجمی کسب شد.
در این دوره برای نخستین مرتبه برگزاری رقابت‌های تیمی کیوروگی آسیایی را شاهد خواهیم بود؛ این رقابت‌ها روز 16 اسفندماه انجام می‌شود.

۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.