آغاز کارگاه بررسی نتایج تست های فیزیولوژیکی و طراحی تمرین بر اساس نتایج به دست آمده

آغاز کارگاه بررسی نتایج تست های فیزیولوژیکی و طراحی تمرین بر اساس نتایج به دست آمده

کارگاه بررسی نتایج تست های فیزیولوژیکی و طراحی تمرین بر اساس این نتایج توسط بخش فیزیولوژی ورزش مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از اعلام فراخوان مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی در خصوص برگزاری کارگاهی دو روزه با عنوان کارگاه بررسی نتایج تست‌های فیزیولوژیکی و طراحی تمرین بر اساس این نتایج، صبح امروز این کارگاه با حضور 95 نفر از علاقمندان به این مبحث آغاز شد.
مهمترین موضوعاتی که در این کارگاه آموزشی در دو بخش تئوری و عملی به شرکت کنندگان ارائه می‌شود عبارتند از: داده‌های سیستم قلبی، عروقی و تنفسی و کاربرد آنها (تئوری)، آزمون گازهای تنفسی و تجزیه و تحلیل داده‌ها (عملی)، آزمون اندازه‌گیری سطح لاکتیک (عملی)، آزمون وینگیت دست و وینگیت پا و تحلیل داده‌ها (تئوری و عملی)، بررسی مقالات مرتبط با سیستم قلبی و عروقی و تنفسی (تئوری)، آزمون نیمه آزمایشگاهی قلبی تنفسی ((غیر مستقیم)) عملی.
تدریس کارگاه مذکور بر عهده دکتر هیوا رحمانی، دکتر مرتضی بهرامی‌‎نژاد، جواد شفیعی و دانیال تیماجی می‌باشد.
شایان ذکر است این کارگاه دو روزه که تا پنجشنبه 9 آبان ادامه خواهد داشت، دارای 20 امتیاز پیش نیاز شرکت در آزمون ورودی دوره عالی مربیگری بدنساز آکادمی است.

۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.