روئینگ قهرمانی آسیا؛ شش فینالیست در شش ماده

روئینگ قهرمانی آسیا؛ شش فینالیست در شش ماده
پاروزنان کشورمان در روز نخست مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در ۶ ماده به مصاف رقبا رفتند و در تمامی مواد به فینال صعود کردند.
 
 

 

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت  فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از صبح امروز در چونگجو کره جنوبی آغاز شد و ملی پوشان کشورمان در دور مقدماتی به مصاف رقبا رفتند. پاروزنان ایران شروعی طوفانی داشتند و در تمامی مواد مسابقات امروز به فینال صعود کردند.
 
در روئینگ تکنفره سنگین وزن بانوان مریم امیدی پارسا در رقابت با زمان 8:07.94 دقیقه در صدر گروه دوم دور مقدماتی قرار گرفت و مستقیما به فینال راه یافت. در این رقابت نمایندگان کره، تایلند، سنگاپور و ماکائو در رده های بعدی قرار گرفتند.
 
در روئینگ تکنفره سنگین وزن مردان بهمن نصیری با زمان 7:09.30 دقیقه بالاتر از رقبایی از کره، عربستان و چین تایپه به عنوان قایق اول راهی فینال شد.
 
نازنین ملایی در روئینگ تکنفره سبک وزن بانوان با زمان 7:51.32 دقیقه اول شد و مستقیما به فینال راه پیدا کرد. پاروزنان کره، ویتنام، قزاقستان و عربستان در رده های دوم تا پنجم این گروه جای گرفتند.
 
در روئینگ دونفره سنگین وزن مردان عاقل حبیبیان و سیاوش سعیدی با زمان 6:34.07 دقیقه پس از قایق چین به عنوان قایق دوم مستقیما راهی فینال شد. قایق های کره، قزاقستان و تایلند در این مسابقه سوم تا پنجم شدند.
 
در روئینگ دونفره سبک وزن بانوان زینب نوروزی و کیمیا زارعی با قرار گیری در رده دوم گروه خود فینالیست شدند. در این مسابقه نماینده چین اول شد و پاروزنان ویتنام، فیلیپین و قزاقستان در رده های سوم تا پنجم قرار گرفتند.
 
در رقابت تعیین خط روئینگ دونفره سنگین وزن بانوان نیز هانیه خرسند و نازنین رحمانی با قرارگیری در رده دوم گروه خود، در فینال با پاروزنان چین، کره، تاینلد و ژاپن مسابقه خواهند داد.
 
این رقابت ها صبح فردا با برگزاری ادامه دور مقدماتی دنبال می شود و پاروزنان کشورمان در 3 ماده دور مقدماتی دیگر به مصاف حریفان آسیایی می روند.
۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۴۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.