بیانیه جامعه ورزش کشور به مناسبت سی و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ؛22 بهمن، جامعه ورزش حماسه دیگری به پا خواهد کرد

بیانیه جامعه ورزش کشور به مناسبت سی و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ؛22 بهمن، جامعه ورزش حماسه دیگری به پا خواهد کرد
جامعه ورزش کشور با صدور بیانیه ای حضور میلیونی خود در یوم الله ۲۲ بهمن سالروز انقلاب شکوهمنداسلامی ایران عزیز را اعلام داشت.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در بیانیه جامعه ورزش آمده است، بار دیگر 22 بهمن از راه رسید تا شکوه و عظمت دوباره مردم پرافتخار ایران اسلامی در این یوم الله تاریخی برای تمام جهانیان به نمایش گذاشته شود.
درادامه این بیانیه آمده است، جامعه ورزش کشور اعم از قهرمانان، ورزشکاران، مسوولین و کارکنان سازمان تربیت بدنی، سی و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را همگام با ملت غیور و شهید پرور ایران اسلامی گرامی می دارد. خانواده بزرگ ورزش همپا و هم دوش دیگر اقشار خداجوی وولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند تا ضمن تجدید بیعت خود با مقام معظم رهبری یکصدا فریاد استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را سردهند. هم صدایی و هم نوایی این جامعه در ندای "22 بهمن ماه، یوم الله ، یوم الله" تجدید خاطرات تلاش مردم بزرگ ایران و خونهای پربهای شهیدان این راه بزرگ در آفرینش انقلابی باشکوه خواهد بود.
22 بهمن، جامعه ورزش در کنار جامعه ایران، حماسه دیگری در پاسداشت اسلامیت و جمهوریت خود به پا خواهد
۲۱ بهمن ۱۳۸۸ ۱۱:۰۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.