دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا 2019 - اردن؛رقیبان هوگوپوشان کشورمان در روز نخست معرفی شدند

دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا 2019 - اردن؛رقیبان هوگوپوشان کشورمان در روز نخست معرفی شدند

دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا 2019 از فردا (یکشنبه – 30 تیرماه) با برگزاری رقابت‌های 10 وزن گروه پسران و دختران آغاز می‌شود که با انجام مراسم قرعه‌کشی هوگوپوشان کشورمان در این روز حریفان خود را شناختند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 331 تکواندوکار از فردا (یکشنبه – 30 تیرماه) در "امان" اردن آغاز می‎شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

فردا و در روز نخست این رقابت‌ها، مبارزات اوزان 45-، 51-، 59-، 68- و 78- کیلوگرم پسران و پیکارهای اوزان 42-، 46-، 52-، 59-، و 68- کیلوگرم دختران انجام خواهد شد که متولد شهرستانی، توکلی، بختیاری، جمشیدی، اکبری، کلی‌وند، وسیله‌بر، سلطانی، مدانلو و توکلی به عنوان نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به مصاف رقبایشان می‌‎روند.

مراسم قرعه کشی این دوره از رقابت‌ها ساعاتی پیش برگزار و حریفان تکواندوکاران نوجوان ایران در روز نخست مشخص شدند.

مبینا کلی‌وند در وزن 42- کیلوگرم پس از یک‌دور استراحت به مصاف برنده دیدار چین تایپه و فیلیپین می‌رود.

در وزن 46- کیلوگرم، مریم وسیله بر نماینده کشورمان است که در گام نخست باید نماینده مالزی را شکست دهد و در صورت برتری با برنده دیدار اردن و تایلند مبارزه کند.

غزل سلطانی در وزن 52- کیلوگرم با نماینده فلسطین دیدار می‌کند و پس از آن باید برنده دیدار ژاپن و ویتنام را از پیش رو بردارد.

تیا مدانلو در وزن 59- کیلوگرم نماینده کشورمان است که در اولین مبارزه خود با هوگوپوش مغولستان مبارزه می‌کند و پس از آن به مصاف برنده پیکار ژاپن و تایلند خواهد رفت.

آناهیتا توکلی هوگوپوش وزن 68- کیلوگرم نیز ابتدا با تکواندوکار ازبک دیدار می‌کند و در ادامه باید یکی از نمایندگان فیلیپین، چین تایپه و کره‌جنوبی را از پیش رو بردارد.

اما در گروه پسران امیررضا متولد شهرستانی تکواندوکار وزن 45- کیلوگرم کشورمان در نخستین گام باید نماینده تایلند را شکست دهد و در صورت برتری به مصاف برنده چین و لبنان می‌رود.

علی توکلی نماینده ایران در وزن 51- کیلوگرم در اولین مبارزه خود با هوگوپوش قراق مبارزه می‌کند و سپس یکی از تکواندوکاران چین تایپه، ازبکستان و عربستان را پیش‌رو دارد.

در وزن 59- کیلوگرم، امیرسینا بختیاری نماینده ایران است که در اولین مبارزه رو در روی تکواندوکار لبنان قرار می‌گیرد و سپس به مصاف برنده دیدار اردن و قزاقستان می‌رود.

پدرام جمشیدی هوگوپوش وزن 68- کیلوگرم در نخستین گام به مصاف نماینده تاجیکستان می‌رود و در صورت برتری با نماینده کویت دیدار خواهد کرد.

علی اکبری نماینده وزن 78- کیلوگرم کشورمان ابتدا باید نماینده افغانستان را شکست دهد و سپس رو در روی برنده دیدار لبنان و تایلند قرار می‌گیرد.

هدایت تیم دختران را «ندا زارع» به عنوان سرمربی و «معصومه محمدیان» و «لیلا خزایی» به عنوان مربیان برعهده دارند. همچنین سرمربیگری تیم نوجوانان پسر بر عهده «محمدرضا زوار» به عنوان سرمربی، «حسین کریمی» و «وحید ناصری» به عنوان مربیان است.

۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۲۳:۲۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.