ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد

ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد

پنجمین نشست از ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی با حمایت واحد المپیک سولیداریتی کمیته بین المللی المپیک طی دو روز در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، روز اول این نشست به ارائه و ارزیابی کیس استادی شرکت کننده ها با موضوع مدیریت مالی سازمان های ورزشی که با حضور، هدایت و ارزیابی دکتر رهنمای رود پشتی برگزار شد اختصاص داشت.
روز دوم با مبحث بازاریابی در سازمان های ورزشی همراه بحث ها و کارگاه های گروهی توسط دکتر نصرالله سجادی و دکتر فرشاد تجاری هدایت گردید.
مقرر است کلیه شرکت کننده ها با مطالب فراگرفته و تجربیات خود موضوع بازاریابی را در سازمان وابسته بررسی و به صورت کیس استادی در نشست بعدی (ششمین نشست) ارائه نمایند.
لازم به ذکر است شرکت کننده های این دوره را مسئولین و کارشناسان ارشد فدراسیون های ورزشی بخش های ورزشی وزارت آموزش و پرورش، وزارت ورزش و جوانان و وزارت علوم تشکیل می دهند.
دوره مذکور تا پایان شهریور سال جاری ادامه خواهد داشت.
گفتنی است در پایان این دوره که تا پایان شهریور سال جاری ادامه خواهد داشت، پس از ارسال گزارش و نتایج کامل دوره به کمیته بین المللی المپیک، دیپلم IOC به قبول شدگان دوره اعطاء خواهد شد.

۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.