بانوان ایران به فینال تورنمنت والیبال کرواسی صعود کردند

بانوان ایران به فینال تورنمنت والیبال کرواسی صعود کردند

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی بانوان ایران با کسب پیروزی 3 بر یک برابر بیجینگ چین به فینال تورنمنت کرواسی صعود کرد.
بانوان ایران هر چند در ست اول با نتیجه 25 بر 19 برابر حریف شکست خوردند اما در ست های بعدی با نتایج 25 بر 22، 29 بر 27 و 26 بر 24 به پیروزی رسیدند تا به این ترتیب راهی دیدار فینال شوند.
تیم ایران در کشور اسلوونی برابر این تیم به میدان رفت اما شکست خورد. جواد مهرگان مشاورفنی تیم ملی بانوان در این باره گفت: مهم تر از کسب پیروزی برای ما این بود که توانستیم اهداف خود را در زمین پیاده کنیم و این موضوع یک گام ما را به آمادگی مورد نظر برای حضور کره جنوبی نزدیک تر کرد. می خواهیم بازیکنان مسیر پیشرفت خود را ادامه دهند و فکر می کنم این تورنمنت و این دیدارها به ما کمک کرد و بازیکنان یاد گرفتند باید سر سخت بازی کنند و پا پس نکشند و برابر یک تیم حرفه ای تاکتیک های والیبال را به درستی اجرا کردیم. فردا برابر یک تیم بسیار خوب دانشگاهی آمریکا بازی داریم که سرمربی آنها در المپیک 2000 حضور داشته است. این فرصت را داریم تا از این تیم چیزهای خوبی یاد بگیریم و این دیدار هم به پیشرفت ما کمک می کند.

۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۱۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.