نصیری سرپرست انجمن موی تای شد

نصیری سرپرست انجمن موی تای شد

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های رزمی، طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی،جواد نصیری به عنوان سرپرست انجمن موی تای ایران منصوب شد.
جواد نصیری پیش از این از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ رئیس انجمن موی تای ایران بود.اولین نشست اهالی موی تای با سرپرست جدید این انجمن برگزار شد
عصر امروز اولین نشست جواد نصیری پس از انتصاب به عنوان سرپرست انجمن موی تای ایران در محل فدراسیون ورزش های رزمی با حضور سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی وجمعی از بزرگان و قهرمانان این رشته ورزشی برگزار شد.
در این نشست محمد توحیدی بنیانگذار موی تای در ایران، علی مهین ترابی سرمربی سابق تیم ملی، پرویز مرادی سرپرست اسبق تیم ملی، موسی نقی زاده سرمربی اسبق تیم ملی، ایمان غیاثوند، محمد قربانی، محمد انجدانی، بهزاد رخنه، مجید رازانی، عیسی علمدار، ایوب ساکی و جمعی دیگر از پیشکسوتان و قهرمانان موی تای حضور داشتند.
جواد نصیری در این نشست با اعلام اینکه بازگشت وی به موی تای به دلیل اعتماد سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی و درخواست جمع زیادی از جامعه موی تای بوده است، گفت: خوشحالم که پس از ۶ سال دوری باز هم در جمع خانواده موی تای حضور پیدا کرده و افتخار خدمت به جوانان این مرز و بوم را پیدا کرده ام.
سرپرست انجمن موی تای افزود: در دوره قبل که این مسئولیت را داشتم به لطف خدا و یاری زحمتکشان این رشته، توانستیم کارنامه قابل قبولی از خود بر جای بگذاریم و افتخارات زیادی را دنیا برای ایران اسلامی بدست آوریم.
وی اظهار کرد: در دوره جدید هم دست یاری به سوی همه اهالی موی تای دراز می کنم تا با هم بتوانیم روزهای درخشان این رشته را تکرار و برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.
جواد نصیری گفت: موی تای در ایران سرشار است از استعدادهایی که با شناسایی و پرورش می توانند در میادین بین المللی برای ایران اسلامی مایه مباهات و کسب افتخار شوند.
سرپرست انجمن موی تای ایران در ادامه خاطر نشان کرد: هر مجموعه ای با همدلی و تلاش می تواند مسیر موفقیت را طی کند، به همین دلیل از همه افراد حاضر در جلسه و عزیزانی که حضور ندارند اما دغدغه ی موی تای را دارند، درخواست میکنم وارد گود شده و به انجمن کمک کنند زیرا در آینده ی نه چندان دور این رشته ورزشی حرف هایی برای گفتن خواهد داشت و زمزمه های المپیکی شدن آن به گوش می رسد.
جواد نصیری در پایان با تشکر از جامعه موی تای و ورزش های رزمی گفت: از تمامی بزرگان، پیشکسوتان، قهرمانان، داوران و جامعه ورزش که از روز گذشته و با انتصاب اینجانب به عنوان سرپرست انجمن موی تای به بنده لطف داشتند تشکر کنم.

۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۶:۳۸

نظر مخاطبان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.