رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا- تایلند؛معروف خانی، رستمی، فروزنده و عبدولی به دیدار فینال راه یافتند

رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا- تایلند؛معروف خانی، رستمی، فروزنده و عبدولی به دیدار فینال راه یافتند

4 کشتی گیر کشورمان به دیدار فینال مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا در تایلند راه یافتند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن دوم پیگیری شد که 4 نماینده کشورمان به دیدار فینال و یک نماینده به دیدار رده بندی راه یافتند.
قهرمانی تیم ایران با توجه به کسب 3 مدال طلا و یک مدال نقره در روز نخست و همچنین حضور 4 کشتی گیر در دیدار فینال و یک کشتی گیر در دیدار رده بندی روز دوم از هم اکنون مسجل شده است.
نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 60 کیلوگرم میلاد رضانژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر مقابل محمدکودیر یوسوپوف از ازبکستان مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی به دیدار رده بندی رفت. رضانژاد در این دیدرا به مصاف یون بین شین از کره جنوبی می رود.
در وزن 67 کیلوگرم بهرام معروف خانی در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر گوتائو ژانگ از چین را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه 9 بر 5 از سد علیخان کوکنوف از قزاقستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. معروف خانی در این مرحله سهراب از هند را با نتیجه 9 بر صفر مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال با نورژیگیت کنیشبک اولو از قرقیزستان کشتی می گیرد.
در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا رستمی در دور اول مقابل پیاچات فوندت از تایلند با نتیجه 5 بر صفر پیروز شد وی در دور دوم با نتیجه 4 بر یک شیان هوانگ از چین را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. رستمی در این مرحله راهول از هند را با نتیجه 8 بر صفر از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار علیجان حسین اف از ازبکستان است.
در وزن 82 کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست با نتیجه 10 بر یک دولت آیداربکوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت وی در دور بعد با نتیجه 9 بر صفر سانجیت از هند را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فروزنده در این مرحله با نتیجه 10 بر یک الی ماگومادوف از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال با تشین هیگوچی از ژاپن پیکار می کند.
در وزن 97 کیلوگرم حامد عبدولی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر هوژی هائو از چین را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 7 بر 3 دیپانشو از هند را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. عبدولی در دیدار پایانی به مصاف جئونگ یول وون از کره جنوبی می رود.

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.