امروز، آغاز رقابت تکواندوکاران در بازی‌های یونیورسیاد

امروز، آغاز رقابت تکواندوکاران در بازی‌های یونیورسیاد

رقابت‌های تکواندو در بازی‌های یونیورسیاد و در بخش پومسه (اجرای فرم) از ساعت 11:30 (به وقت ایران) امروز (یکشنبه – 16 تیرماه) آغاز می‌‌شود و کوروش بختیار و فاطمه حسام به عنوان نمایندگان ایران هستند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، سی امین دوره بازی‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان از روز 12 تیرماه در "ناپل" ایتالیا آغاز و تا روز 23 ادامه خواهد داشت.

رقابت‌های تکواندو در این رویداد از ساعت 11:30 (به وقت ایران) امروز (یکشنبه – 16 تیرماه) آغاز و به مدت 7 روز پیگیری خواهد شد که از ایران 16 نماینده حضور دارد.

امروز و در نخستین روز، رقابت‌های پومسه (اجرای فرم) انفرادی برگزار خواهد شد و کوروش بختیار و فاطمه حسام به عنوان نمایندگان کشورمان هستند.

فردا (دوشنبه – 17 تیرماه) مسابقات پومسه تیمی 3 نفره و 2 نفره پیگیری می‌شود که کوروش بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی در گروه مردان و فاطمه حسام، مرجان سلحشوری و مرجان تاجی رستم آبادی در گروه زنان به اجرای فرم می‌پردازند.

از روز سه‌شنبه – 18 تیرماه رقابت‌ها در بخش کیوروگی (مبارزه) آغاز می‌شود که در این روز مبارزات اوزان 68- و 80- کیلوگرم مردان و 57- کیلوگرم زنان انجام خواهد شد و میرهاشم حسینی، مهران برخورداری و زهرا شیدایی از ایران به مصاف رقبای خود می‌روند.

روز چهارشنبه – 19 تیرماه، پیکارهای اوزان 58- کیلوگرم مردان و 49- و 67- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود و آرمین هادی‌پور تنها نماینده کشورمان در این روز است.

پنجشنبه – 20 تیرماه دیدارهای اوزان 74- کیلوگرم مردان و 62- و 73- کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد؛ امیرمحمد بخشی، پریسا جوادی و ملیکا میرحسینی به عنوان هوگوپوشان ایرانی در این روز به رقابت می‌پردازند.

جمعه – 21 تیرماه نیز مبارزات اوزان 63- و 87- کیلوگرم مردان و 53- کیلوگرم زنان انجام می‌شود و سروش احمدی، عرفان ناظمی و ناهید کیانی به عنوان آخرین نمایندگان تکواندو ایران خواهند بود.

روز پایانی (شنبه – 22 تیرماه) نیز مسابقات در بخش تیمی برگزار خواهد شد که احمدی، حسینی، بخشی و ناظمی در بخش مردان نمایندگان کشورمان هستند.

گفتنی است؛ این مسابقات 2G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.