نخستین نشست هماهنگی برنامه های هفته المپیک برگزار شد

نخستین نشست هماهنگی برنامه های هفته المپیک برگزار شد

نخستین نشست برگزاری مراسم هفته المپیک صبح امروز با ریاست نصراله سجادی در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛هر ساله در 23 ژوئن مراسم "دو روز المپیک" در سراسر جهان از سوی کمیته های المپیک برگزار می شود که البته چند سالی هست این مراسم تحت عنوان هفته المپیک با همکاری فدراسیونها و نهادهای مختلف در سراسر کشور برگزار می شود که به همین منظور در سالجاری نیز این مراسم برگزار و  کمیته ملی المپیک کشورمان نیز برای بزرگداشت این روزدر نظر دارد برنامه ای از جمله کودک و المپیک، آموزش و المپیک، رسانه و المپیک، محیط زیست و المپیک و چندین موارد دیگر برگزار نماید.
به همین منظور نخستین جلسه هماهنگی برنامه های هفته المپیک  امروزبا ریاست سجادی سرپرست کاروان المپیک 2020 ، قرا خانلو رئیس آکادمی ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، صیرفی رئیس موزه ملی ورزش ،المپیک، پارالمپیک، قاسمی حراست کمیته ملی المپیک، جعفری نماینده آموزش و پرورش، بابایی مدیر امور مالی،جعفری مدیر کمیته آموزش و عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک برگزار شد.
در این نشست مقرر شد برای برنامه های روزرسانه و المپیک ،نماینده رسانه ها از موزه بازدید کنند و در دو کلاس آموزشی آشنایی با ارزش های المپیک و خبرنگاری و شبکه های اجتماعی شرکت کنند.
همچنین در روز محیط زیست و المپیک برنامه کوهپیمایی با هماهنگی فدراسیون کوهنوردی و پاکسازی کوه از زباله ها و همچنین پاکسازی رودخانه ای در تهران توسط علاقمندان انجام پذیرد.
در برنامه های آموزش و المپیک نیزدر نظر دارند تا با هماهنگی آموزش و پرورش گروهی از دانش آموزان از آکادمی ملی المپیک بازدید کنند و آموزش های لازم در خصوص المپیک و ارزش های آن را فرابگیرند، همچنین به صورت نمادین مراسم نمایش حمل مشعل و پرچم و رژه المپیک را شاهد باشند و در بازی هایی همانند طناب کشی،شطرنج و گلف شرکت کنند.
نشست بعدی و هماهنگی های نهایی در این خصوص هفته المپیک آینده برگزار می شود.

 

 

 

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۴۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.