برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک 2020

برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک 2020

اعضای دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزاری کارگاه هایی ویژه ورزشکاران اعزامی به المپیک 2020 توکیو را در دستور کار خود قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، ششمین جلسه رسمی دپارتمان پیشگیری از آسیب‌های ورزشی آکادمی ملی المپیک در سال 1398 در حالی پیگیری شد که حاضرین در این جلسه علاوه بر بحث و تبادل نظر در رابطه با برگزاری کارگاه هایی با عنوان پیشگیری از آسیب های ورزشی ویژه ورزشکاران رشته های پارالمپیکی، در خصوص راه اندازی مرکز مشاوره این دپارتمان (جهت انجام خدمات مشاوره ای به ورزشکاران و مربیان) و همچنین برگزاری دوره های آموزشی بین المللی، ویژه ورزشکاران و مربیان رشته های مختلف ورزشی به گفتگو پرداختند.
گفتنی است دوره های بین المللی ذکر شده در نیمه دوم سال جاری با حضور مدرسین خارجی و بین المللی و با همکاری دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی با مراکز دانشگاهی برگزار خواهد شد.
دکتر محمد‌حسین علیزاده مسئول دپارتمان پیشگیری از آسیب‌های ورزشی، دکتر سید‌شمس‌الدین تقوی مدیر مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک، دکتر محمدرضا محمودخانی سرپرست آکادمی ملی پارالمپیک و مهدیه پیرانی دانشجوی دکترای آسیب‌شناسی ورزشی اعضاء و حاضرین این جلسه را تشکیل دادند.

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۳۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.