در حاشیه نشست صمیمی پیشکسوتان ورزش در کمیته ملی المپیک؛دکتر سلطانی فر: فدراسیون ها موظف به تشکیل کمیته پیشکسوتان هستند

در حاشیه نشست صمیمی پیشکسوتان ورزش در کمیته ملی المپیک؛دکتر سلطانی فر: فدراسیون ها موظف به تشکیل کمیته پیشکسوتان هستند

وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از پیشکسوتان گفت: فدراسیون ها موظفند به منظور استفاده از تجربیات پیشکسوتان و انتقال آن به نسل آینده کمیته پیشکسوتان را راه اندازی و فعال کنند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ، دکتر سلطانی فر در مراسم گردهمایی و تجلیل از پیشکسوتان که امروز ( سه شنبه ۲۱ اسفند) در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، ضمن تشکر صمیمانه از دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک اظهار کرد: گردهمایی قهرمانان پیشکسوت ورزشی ایده بسیار خوبی از دکتر صالحی امیری بود چراکه باعث می شود تاریخ قهرمانی ها و درخشش ورزش کشورمان در گذشته نیز مرور شود.
وی با بردن نام برخی از پیشکسوتان از جمله تیمور غیاثی و حسن روشن و یادآوری زحمات آنان حضور پیشکسوتان  را خیرمقدم گفت و در ادامه داد: نسل حال و آینده ورزش باید با قهرمانان گذشته ورزش کشور آشنا شوند و از تجربیات آنان بهره ببرند چراکه شعار ما این است که به گذشته افتخار کنیم و به آینده نیز امیدوار باشیم.
دکتر سلطانی فر تاکید کرد: برای اینکه همواره از پیشکسوتان تجلیل کنیم و از تجربیات انان بهره مند شویم ایجاد کمیته پیشکسوتان در همه فدراسیون ها الزامی است ، نباید تجلیل از این عزیزان فقط به گردهمایی های سالی یکبار ختم شود و باید افتخارآفرینان گذشته ورزش کشور همیشه حضور داشته باشند تا جوانان و نسل آینده همیشه از تجربیاتشان استفاده کنند.
وی ادامه داد: بنا به تصمیمی که با دکتر صالحی امیری گرفته شد، هرچه زودتر باید در تمامی فدراسیون ها کمیته پیشکسوتان راه اندازی فعال شود و طی نشستی در نیمه اول سال آینده روسای فدراسیون ها گزارش عملکرد این کمیته را ارائه دهند.

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۱۶

نظر مخاطبان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.