French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
با اعلام فدراسیون جهانی،ناظر فنی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جام ریاست فدراسیون جهانی معرفی شد
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷)
رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی – آبادان؛از نفرات شرکت کننده آزمایش دوپینگ گرفته می شود
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۲۲)
دبیر کمیسیون فناوری و اطلاعات : هدف ما یکپارچگی، ارتقاء و تبادل تجربیات در آی تی ورزش است
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۱۰)
برگزاری نخستین کمیسیون فناوری و اطلاعات کمیته ملی المپیک با فدراسیون ها
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۰۲)
رئیس کمیسیون بازاریابی:برگزاری همایش بین المللی در دستور کار ماست
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷)
از سوی رییس کمیته ملی المپیک؛متن حکم دکتر سجادی برای سرپرستی کاروان اعزامی به بازیهای المپیک توکیو صادر شد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۳۲)
در راه رقابتهای جهانی رومانی؛اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان دارت از چهارشنبه در طبس استارت می خورد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶)
دکتر عطارد: حضور مربی تغذیه ورزشی در کنار ورزشکاران الزامی است
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱)
برای اولین بار در تاریخ رخ داد؛حضور 2 بازیکن ایرانی در جمع 100 شطرنجباز برتر جهان
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶)
نخستین نشست مدیران IT فدراسیونهای ورزشی به میزبانی کمیته ملی المپیک فردا برگزار می شود
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶)
پایان مسابقات انتخابی تیم های ملی دختران با معرفی نفرات برتر
مسابقات انتخابی تیم های ملی با معرفی نفرات برتر ردههای سنی به پایان رسید. ‌

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تنیس: آخرین روز رقابت های انتخابی تیم های ملی زیر 12 ، 14 و 16 سال دختران در مرکز ملی تنیس ایران برگزار شد و با انجام دیدارهای باقیمانده نقپفرات برتر هر رده مشخص شدند.
بر این اساس در رده سنسی زیر 12 سال ، مهرانا ظهوریان از خراسان رضوی ، هانا سلطانی از قزوین و گلنساء اکبری از تهران در رده سنی زیر 14 سال ، درسا چراغی ماندگار فرزامی از تهران ، رومینا زینالی از آذربایجان غربی و در رده سنی زیر 16 سال ، مشکات الزهرا صفی ، درسا چراغی از تهران
در مسابقات انتخابی مهرانا سلیمانی پور، یاسمن یزدانی و مهرسا چاووش حسینی از اصفهان ، سارا اصل رسولی و میشا قویدل از  آذربایجان شرقی،  نیلی عطفی و  رومینا زینالی از آذربایجان غربی ،  ملینا مهرانی ، ماندگار فرزامی  ،  اریکا جعفر، گلنساء اکبری ، رها قاسمی ،  دنیا عامری، درسا چراغی ، دریا مستوفی و فاطمه السادات زنجانی از تهران ، هانا سلطانی و فردخت عظیمی از قزوین ،  یاسمن یزدانی از فارس ، مهرانه ظهوریان از خراسان رضوی،  جیران رشیدی  و بینظیر رشید فرخی از کرمان کارین کریمی ریکنده و یاسمن روحانی مقدم از مازندران حضور دارند.
نفرات برتر جهت حضور در مسابقات پیش مقدماتی جهانی در سریلانکا و مسابقات قهرمانی ۱۲ سال غرب آسیا در بحرین انتخاب می شوند.
این مسابقات از ۱۵ لغایت ۱۹ بهمن ماه در مرکز ملی تنیس ایران برگزار می شود.

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.