رییس فدراسیون جهانی تکواندو؛دکتر چو: ایران پشتوانه خوبی برای تکواندو جهان است

رییس فدراسیون جهانی تکواندو؛دکتر چو: ایران پشتوانه خوبی برای تکواندو جهان است
دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو گفت: تکواندو ایران پشتوانه خوبی برای جهان است و هوگوپوشان بسیار خوبی را در اختیار دارد که مبارزات جذابی را به نمایش می‌گذارند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون فدراسیون دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو با توجه به اهمیت و ویژگی سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی و به منظور پیگیری رقابت‌ها از نزدیک به مدت 3 روز در ایران و جزیره کیش حضور داشت.
رییس فدراسیون جهانی تکواندو در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: با گذشت زمان همواره شاهد پیشرفت خوبی در رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا بودیم تا جاییکه در این دوره نزدیک به 600 هوگوپوش از 22 کشور حضور داشتند. ایران حامی و پشتوانه خوبی برای تکواندو جهان می‌باشد و همیشه حضور درخشانی در بازی‌های المیپک، قهرمانی جهان و آسیایی داشته است.
وی افزود: در بخش بانوان نیز پیشرفت خوبی به ویژه در کشورهای اسلامی صورت گرفته است؛ ما 209 کشور عضو داریم که از میان آنها ایران نقش مهمی در ارتقاء این بخش دارد.
دکتر چو خاطر نشان کرد: میزبانی این رویداد به نحو شایسته انجام شد و سالن مسابقات از نظر طراحی، تجهیزات و امکانات بسیار عالی و ویژه بود.
وی در پایان گفت: پولادگر رییس فدراسیون تکواندو ایران تاکنون نقش به سزایی در پیشرفت تکواندو ایران داشته است.

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۱۴

نظر مخاطبان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

ایمیل:nociri@olympic.ir

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.