در دیدار مسئولان کمیته ملی المپیک سریلانکا با صالحی امیری عنوان شد؛ علاقه مندی سریلانکا به استفاده از تجارب مربیان و مدرسان کشتی ایران

در دیدار مسئولان کمیته ملی المپیک سریلانکا با صالحی امیری عنوان شد؛ علاقه مندی سریلانکا به استفاده از تجارب مربیان و مدرسان کشتی ایران
مسئولان کمیته ملی المپیک سریلانکا طی دیدار با مسئولان کمیته ملی المپیک کشورمان خواستار افزایش همکاری های ورزشی و بخصوص بهره مندی از دانش مربیان کشتی ایرانی برای رشد کشتی کشور خود شدند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛طبق در خواست کمیته ملی المپیک سریلانکا،رییس،دبیر کل و مدیران کمیته ملی المپیک این کشور با دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک کشورمان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که با حضور دکتر سجادی مشاور و سرپرست کاوران اعزامی به توکیو 2020 و علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی برگزار شد، مسئولین کمیته ملی المپیک سریلانکا ضمن اشاره به جایگاه ورزش ایران در برخی رشته های انفرادی از رییس کمیته ملی المپیک کشورمان درخواست کردند تا در بسیاری از رشته های مختلف ورزشی بخصوص کشتی از مربیان و مدرسان ایرانی بهره ببرند.

صالحی امیری در این دیدار عنوان داشتند:بدون تردید همانگونه که ما برای رشد ورزش خود از تجارب دیگر کشورها بهره می بریم این ظرفیت و پتانسیل داریم تا در خیلی رشته های ورزشی به دیگر کشورها کمک کنیم.

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷

نظر مخاطبان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

ایمیل:nociri@olympic.ir

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.