French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
به منظور حضور در رقابتهای بین المللی جام تختی: کشتی گیران آزادکار تست دادند
(۲۸ دی ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱)
با حضور در آکادمی ملی المپیک؛ورزشکاران دعوت شده به اردوی منتخبین هندبال المپیاد استعدادهای برتر تست دادند
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۳۸)
دیدار دبیر کل کمیته ملی المپیک با سفیر تاجیکستان
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵)
در نهمین جلسه کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب‌های ورزشی بررسی شد؛نقش آزمون‌های غربالگری آسیب در پیشگیری از آسیب‌های ورزشی
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰)
پس از برگزاری المپیاد استعدادهای برتر؛دعوت شدگان به اردوی استعدادهای برتر رشته دوچرخه سواری در بخش دختران تست دادند
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۴۵)
همایش هوای پاک صبح امروز با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵)
عباس ناطق نوری عضو اصلی کمیته فنی اسکی روی آب آسیا شد
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۲۷)
5نماینده ایران در میان اعضای کمیته های تخصصی کنفدراسیون روئینگ آسیا
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۲:۲۸)
چهارمین جلسه شورای نشر و پژوهش کمیته ملی المپیک برگزار شد
(۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۲:۲۴)
شنبه، آغاز اردونشینی مردان تکواندوکار ایران
(۲۵ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۰۴)
از روز 16 دی ماه و در سیرجان؛اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در حال برگزاری است
کشتی
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان از روز 16 دی ماه در در شهرستان سیرجان استان کرمان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به اردو  که تا روز 27 دی ماه ادامه خواهد داشت به شرح زیر است:
55 کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) فرزاد محبی (کرمان)
60 کیلوگرم: امید آرامی (سیستان و بلوچستان) میلاد رضانژاد (خوزستان) امیرحسین خوانساری (خوزستان)
63 کیلوگرم: سیاوش منصور (اردبیل) محسن مدهنی (خوزستان) رضا مردی (قم) شاهین بداغی (خوزستان)
67 کیلوگرم: محمدرضا مختاری (فارس) بهرام معروف خانی (اردبیل) مهدی شهسواری (کرمان)
72 کیلوگرم: یوسف حسینوند (خوزستان) محمدرضا رستمی (فارس) عارف حبیب اللهی (تهران)
77 کیلوگرم: علی کبیری (چهارمحال و بختیاری) محمد ناقوسی (خوزستان)
82 کیلوگرم: حسین فروزنده (تهران) حسین ولی نیا (لرستان)
87 کیلوگرم: حسن فروزنده (تهران) محمد نصرتی (تهران)
97 کیلوگرم: وحید دادخواه (خراسان رضوی) حامد عبدولی (خوزستان)
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (مازندران) نوید اله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی)
سرمربی: حمید باوفا
مربیان: حسن حسین زاده – مهرداد اسفندیاری فر- ملک محمد بویری – روح اله دل انگیز
ماساژور: محمدرضا صادقی
سرپرست: مهدی شربیانی

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.