تقدیر وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از کاروان اعزامی به جاکارتا

تقدیر وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از کاروان اعزامی به جاکارتا
در پی افتخارآفرینی‌های کاروان اعزامی به هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک با صدور پیامی این موفقیت غرورآفرین را به ملت بزرگ ایران تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛

متن پیام به این شرح است:

 «ملت شریف ایران!

همزمان با ایام عید سعید غدیر خم، عید ولایت و امامت، شیرزنان و غیورمردان این سرزمین پاک با افتخارآفرینی‌های پیاپی، بار دیگر بالندگی، اقتدار، غرور ملی و نشاط اجتماعی ملت بزرگ ایران را رقم زدند.

فرزندان شما در بزرگ‌ترین رویداد ورزش‌های آسیا با غرور و غیرت ایرانی و با تمام وجود برای سربلندی ایران اسلامی فداکاری کردند. ورزشکاران و مربیان اعزامی کشورمان با وجود برخی ناداوری‌ها، ناملایمات و نامهربانی‌ها، با تکیه بر موازین اخلاقی، دلیرانه از هویت جمهوری اسلامی و حیثیت ورزشی ایران دفاع کردند تا پرچم پرافتخار کشورمان، بار‌ها و بار‌ها به اهتزار درآید و هر ایرانی در هر نقطه از جهان، از همت بلند ورزشکاران هموطن خود برای سربلندی ایران عزیز به خود ببالد. بدینوسیله از مدال‌آوران این رویداد را تجلیل و تمامی ورزشکاران و قهرمانان این کاروان را خسته نباشید می‌گوئیم.

اکنون که هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی به ایستگاه پایانی خود رسیده است، وظیفه خود می‌دانیم از تمامی عزیزانی که در این مدت، با تلاش مجدانه و سعی خالصانه خود زمینه به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس ایران اسلامی و طنین‌اندازی سرود ملی کشورمان را فراهم آوردند، صمیمانه قدردانی کنیم.

حمایت‌های بی‌شائبه دولت خدمتگزار و مجلس محترم و تلاش بی‌وقفه فدراسیون‌ها، نهاد‌ها و سازمان‌هایی را که همواره در کنار کاروان ورزشی اعزامی قرار گرفتند ارج نهاده و از مربیان، ورزشکاران و دست‌اندرکاران تیم‌های اعزامی سپاسگزاری می‌کنیم.

همچنین از اعضای ستاد عالی و کادر سرپرستی کاروان که با سختکوشی و تلاش حداکثری، برای اعزام این کاروان بزرگ تلاش کردند، و نیز اعضای هیأت اجرایی و مدیران و همکاران خود در وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک که به‌طور شبانه‌روزی در خدمت کاروان اعزامی بودند، تشکر خالصانه داریم.

از رسانه ملی، خبرنگاران و تصویربرداران، این همراهان همیشگی و زحمتکش جامعة ورزشی، که با اطلاع‌رسانی سریع، دقیق و شفاف خود موفقیت‌های فرزندان این سرزمین را به اطلاع مردم علاقه‌مند به ورزش رساندند نیز سپاسگزاری می‌کنیم، چراکه تلاش آنان موجی از شور و نشاط و همبستگی در میان مردم آفرید.

هدف ستاد عالی بازی‌های آسیایی از اعزام کاروانی بزرگ به این رویداد آسیایی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و افزایش همبستگی و انسجام و تقویت غرور ملی در میان مردم از طریق افتخارآفرینی ورزشکاران عزیزمان بود که با یاری خداوند متعال به این مهم نایل آمدیم.

بی‌تردید کسب این موفقیت‌ها با دعای خیر مردم عزیزمان که پشتوانه عظیم معنوی برای موفقیت فرزندان سربلند ایران اسلامی در این میدان بودند، میسر گشته است و در ادامه مسیر پیشرفت و دستیابی به قله‌های بالاتر نیز، اتکال به خداوند متعال، نقطه‌ای قابل اتکا و مایة قوت قلب قهرمانان ورزش ما خواهد بود.

وزارت ورزش و جوانان​ وکمیته ملی المپیک

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۹:۲۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.