هجدهمین دوره بازیهای آسیایی-جاکارتا؛نوشاد عالمیان: می‌خواستم به فینال برسم اما نشد

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی-جاکارتا؛نوشاد عالمیان: می‌خواستم به فینال برسم اما نشد
نفر سوم تنیس روی میز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: می‌خواستم با رسیدن به فینال مدال خوشرنگ‌تری بگیرم اما نشد امیدوارم مردم ببخشند.

به گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی نوشاد عالمیان پس از کسب مدال برنز بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: روز گذشته بازی بسیار خوبی را مقابل حریف هنگ‌کنگی انجام دادم و به نیمه نهایی رسیدم. با بردی که روز گذشته داشتم، مدال برنزم قطعی شد. تنیس روی میز ما و خودم به این مدال خیلی نیاز داشتیم چون تلاش زیادی برای آن انجام داده بودیم.

وی ادامه داد: خیلی سخت است که در میان بازیکنان آسیای شرقی شما بتوانید مدال بگیرید و خیلی سخت این اتفاق می‌افتد، اما خوشبختانه توانستم این کار را انجام دهم و از این بابت خیلی خوشحالم.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران عنوان کرد: امروز حریف چینی‌ام خیلی قوی بود، اما در شروع کار توانستم خوب بازی کنم اما یک مقدار سرویس‌هایش اذیتم کرد و نتوانستم مثل اول بازی ادامه دهم. او نفر چهارم جهان بود.

عالمیان عنوان کرد: این مدال برایم خیلی مهم بود، البته مردم ببخشند که برنز است. امروز می‌خواستم به فینال برسم و مدال خوشرنگ‌تری بگیرم اما نشد، امیدوارم در آینده مدال‌های بهتری بگیرم. از پدر و مادرم و همسرم تشکر زیادی می‌کنم که سختی‌های زیادی را تحمل کردند و دست‌شان را می‌بوسم مخصوصا پدرم که چند سالی بود منتظر این مدال بود.

عالمیان پس از این افتخارآفرینی اظهار داشت: تشکر می کنم از همه مردم ایران که دعا کردند که من بتوانم این مدال ارزشمند را کسب کنم. بازی روز گذشته در یک چهارم برای من بسیار مهم بود چون ما در این رشته نیاز داشتیم به یک تحول و خداروشکر می کنم توانستم به این مرحله برسم.

وی در ادامه افزود: بازی امروز مقابل حریف چینی بسیار سخت بود چون این ورزشکار رنکینگ پنجم جهان را در اختیار دارد. شروع خوبی در این بازی داشتم ولی در ادامه به خاطر نوع سرویس هایی که میزد از لحاظ فکری بهم ریختم و نتوانستم بازی خوب خودم را ادامه دهم. گیم اول در بازی مقابل بازیکنان بزرگ خیلی مهم است ولی متاسفانه با وجود اینکه در گیم اول جلو بودم ولی در نهایت بازی را واگذار کردم.

پینگ پنگ باز تیم ملی ایران گفت: ما در مسابقات جهانی نیز به دسته اول صعود کردیم و حالا کسب این مدال میتواند جایگاه ایران در تنیس روی میز را مستحکم تر کند. ارزش رشته تنیس روی میز در بازی های آسیایی همپای المپیک است چون بهترین بازیکنان جهان در قاره آسیا حضور دارند. حالا با این نتیجه ترس کشورهای دیگر از ایران بیشتر می شود.

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.