تمرین مشترک تیم ملی کاراته بانوان با ملی پوشان هند در آخرین روز اردو

تمرین مشترک تیم ملی کاراته بانوان با ملی پوشان هند در آخرین روز اردو
امروز و در آخرین روز از سیزدهمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان، تیم ملی هند نیز با کاراته کاهای کشورمان به تمرین و مسابقه مشترک پرداخت.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، سیزدهمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا، صبح امروز در حالی در سالن آکادمی ملی المپیک به پایان رسید که اردونشینان ضمن انجام تمرین مشترک یک مسابقه تیمی را هم با تیم ملی 3 نفره کاراته هند برگزار کردند.
ستاره موسوی مربی تیم ملی کاراته بانوان در همین ارتباط گفت: برای آمادگی بیشتر کاراته کاها علاوه بر تیم هند، از 20 کاراته کای کشورمان هم دعوت کردیم تا برای آماده سازی نفرات اعزامی به تیم ملی کمک کنند.
وی افزود: در حال حاضر کاراته کاها وضعیت بسیار مناسبی دارند علاوه بر اینکه نقاط قوت تقویت شده، نقاط ضعف نیز برطرف شده و بازخورد آن را در این مرحله اردو بیش از گذشته شاهد بودیم.
مربی تیم ملی بانوان گفت: در این اردو بیشتر تمرینات تاکتیکی و مدیریت تاتامی و پلیومتریک انجام شده و در اردوی بعدی هم علاوه بر این تمرینات کاراته کاها با انجام تمرینات کومیته در شرایط مسابقه ای قرار خواهند گرفت.
موسوی گفت: چهاردهمین و آخرین مرحله اردو پیش از اعزام به بازیهای آسیایی 23 تا 28 مرداد ماه برگزار خواهد شد و کاراته کاها تا زمان اعزام به جاکارتا در اردو می مانند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۴۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.