بازخوردهای مثبت جاکارتا برای OCA

بازخوردهای مثبت جاکارتا برای OCA
شورای المپیک آسیا بازخوردهای مثبتی را از روند و تدارکات بازیهای آسیایی جاکارتا – پالمبنگ دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در حالی که تنها یک هفته تا شروع هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا – پالمبنگ زمان باقی است، صبح امروز عضو افتخاری شورای المپیک آسیا "ووی جی ژونگ" از دهکده بازیهای آسیایی دیدن و درباره کیفیت سرویس دهی، خوابگاه ها، وضعیت غذا و بهداشت آن با 12 تن از مقامات کمیته های ملی المپیک کشورهای آسیایی بحث و گفتگو کرد.

وی گفت:همه نمایندگان از شرایط و امکانات موجود راضی بودند و زمانی که آنها راضی باشند من هم راضی خواهم بود.

عضو افتخاری شورای المپیک آسیا همچنین گفت:نمایندگان کمیته های ملی المپیک کشورهایی که با آنها گفتگو کردم از برخورد کارمندان، سالن غذاخوری، اتاق ورزشکاران و بهداشت محیط رضایت داشتند و من این بازخوردهای مثبت را به شورای المپیک آسیا ابلاغ می کنم.

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا – پالمبنگ از 18 آگوست تا دوم سپتامبر در اندونزی با حضور بیش از 16 هزار ورزشکار از 45 کشور آسیایی برگزار می شود. قرار است ورزشکاران در بیش از 400 رقابت ورزشی با یکدیگر به میدان بروند. در این دوره از رقابتها ورزشکاران در 32 رشته المپیکی و 8 رشته غیر المپیکی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

مسوولان این دوره از رقابتها اعلام کرده اند که تعداد ورزشکاران شرکت کننده 20 درصد نسبت به دوره قبل که در اینچئون سال 2014 برگزار شد افزایش داشته است.

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۱۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.