کاروان بزرگ چین عازم اندونزی می شود

کاروان بزرگ چین عازم اندونزی می شود
کاروان ورزشی چین با 845 ورزشکار عازم اندونزی برای بازیهای آسیایی پیش رو می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، مسوولان ورزش چین اعلام کرده اند که از این جمع 631 ورزشکار فاقد تجربه بازیهای آسیایی و یا بازیهای المپیک هستند. میانگین سنی کاروان ورزشی چین 24 سال و چهار ماه است. چینی ها قرار است در 38 رشته از 40 رشته بازیهای آسیایی با حریفانشان به رقابت بپردازند.
چینی ها تنها در رشته کبدی و وزنه برداری ورزشکاری به اندونزی اعزام نمی کنند. وزنه برداران چینی به دلیل دوپینگ در بازیهای المپیک تابستانی پکن 2008 از حضور در میادین بین المللی محروم هستند. چینی ها اعلام کرده اند که ورزشکارانشان را برای بازیهای المپیک توکیو 2020 آماده می کنند.
 یک تیم قوی پشتیبانی شامل پزشک، مربی بدنساز، فیزیوتراپ، مربی آمادگی جسمانی و مسوول IT هم همراه ورزشکارانشان به اندونزی ارسال کرده اند. 38 مربی خارجی از 15 کشور برای 22 رشته همراه ورزشکاران چینی هستند.
لیو گیونگ یکی از مسوولان ارشد ورزش چین به خبرگزاری شین هوآ گفت:تیم لجستیکی که با ورزشکاران اعزام اندونزی شده است خارج از دهکده بازیها مستقر می شود.
هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا – پالمبنگ از 18 آگوست تا دوم سپتامبر در اندونزی با حضور بیش از 16 هزار ورزشکار از 45 کشور آسیایی برگزار می شود. قرار است ورزشکاران در بیش از 400 رقابت ورزشی با یکدیگر به میدان بروند. در این دوره از رقابتها ورزشکاران در 32 رشته المپیکی و 8 رشته غیر المپیکی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.