French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
با اعلام فدراسیون جهانی،ناظر فنی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جام ریاست فدراسیون جهانی معرفی شد
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷)
رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی – آبادان؛از نفرات شرکت کننده آزمایش دوپینگ گرفته می شود
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۲۲)
دبیر کمیسیون فناوری و اطلاعات : هدف ما یکپارچگی، ارتقاء و تبادل تجربیات در آی تی ورزش است
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۱۰)
برگزاری نخستین کمیسیون فناوری و اطلاعات کمیته ملی المپیک با فدراسیون ها
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۰۲)
رئیس کمیسیون بازاریابی:برگزاری همایش بین المللی در دستور کار ماست
(۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷)
از سوی رییس کمیته ملی المپیک؛متن حکم دکتر سجادی برای سرپرستی کاروان اعزامی به بازیهای المپیک توکیو صادر شد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۳۲)
در راه رقابتهای جهانی رومانی؛اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان دارت از چهارشنبه در طبس استارت می خورد
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶)
دکتر عطارد: حضور مربی تغذیه ورزشی در کنار ورزشکاران الزامی است
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱)
برای اولین بار در تاریخ رخ داد؛حضور 2 بازیکن ایرانی در جمع 100 شطرنجباز برتر جهان
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶)
نخستین نشست مدیران IT فدراسیونهای ورزشی به میزبانی کمیته ملی المپیک فردا برگزار می شود
(۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶)
از سوی رییس کمیته ملی المپیک نشان کماندار برتر پارالمپیک جهان در سال 2017 به زهرا نعمتی اهدا شد؛دکتر صالحی امیری:شرایط تیم های اعزامی به جاکارتا مطلوب است
نشان افتخار برترین کماندار پارالمپیک جهان در سال 2017 از سوی دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته به زهرا نعمتی اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛دکتر صالحی امیری  رئیس کمیته ملی المپیک در ابتدای  مراسم اهدای جایزه برترین کماندار پارالمپیک جهان به زهرا نعمتی ضمن تبریک این موفقیت به جامعه ورزش کشور و و زنان ایران اظهار داشت:امروز یکی از روزهای پر میمنت برای جامعه ورزش می باشد و از دستاوردهای خوب جمهوری اسلامی ایران حضور مقتدرانه در رویدادهای بین المللی است و آنچه که این حضور را زیبا ترمی کند حضور خانمها با حفظ ارزشهای اسلامی در عرصه بین المللی است که در رویدادها مختلف افتخار آفرینی می کنند.
وی ادامه داد:اتفاق خوبی که در ورزش کشور افتاد تا یک خانم بدون توجه به محدودیت جسمانی با شایستگی در عرصه بین المللی شرکت کند تا بعنوان یکی از پرچمداران حضور بانوان کشور در عرصه  ورزش جهان افتخار ارزشمندی برای میهن عزیزمان کسب کند تا شاهد تجلیل و اهدا این نشان افتخار در کمیسیون ورزشکاران به این بانوی قهرمان باشیم.
رئیس کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد:کمیسیون ورزشکاران قهرمانان بنامی دارد که این عزیزان سرمایه های ملی ما هستند، هادی ساعی را داریم که از افتخارات ورزش ما بوده سوریان، میر اسماعیلی و دیگر قهرمانان عزیز  که مدیران آینده ورزش کشور هستند. شرایط خوبی ایجاد شده که ما کمیسیون ورزشکاران را داشته باشیم و این کمیسیون بازوی مشورتی برای کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش است. ما مجموعه‌ای از برنامه‌ها را برای سال ۹۷ در این کمیسیون داریم که شامل تجلیل از قهرمانان، تدوین زندگی‌نامه آن‌ها، تلاش برای حل مسائل استخدامی آن‌ها و کاهش مشکلات اقتصادی و اجتماعی این ورزشکاران است.
دکتر صالحی امیری ضمن اشاره به آماده سازی کاروان ایران برای حضور در یک رویداد بزرگ ابراز داشت: مجموعه ورزش ایران برای بازی‌های آسیایی آماده می‌شود و اکثر فدراسیونها در اردو های داخلی و برخی در اردوهای خارجی بسر می برند. در جلسات مختلف جمع‌بندی نهایی آماده شده و روزهای آینده کیفیت و کمیت تیم‌های اعزامی از سوی سخنگوی کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان ایران اعلام می‌شود که از همه این عزیزان تشکر می کنم از اصحاب رسانه که حمایت های همه جانبه ای دارند بخصوص از صدا و سیما  تشکر می کنم که حمایت همه جانبه ای از ورزش دارند.
وی ادامه داد: شرایط عمومی برای کسب افتخارات فراهم شده و ان‌شاءالله شاهد یک رویداد بزرگ خواهیم بود. شرایط تیم‌های اعزامی خوب و قابل دفاع است و من شرایط را مطلوب می‌بینم. ستاد اعزام نیز در کمیته ملی المپیک به صورت روزانه فعال است و ستاد عالی بازی‌ها هم به ریاست وزیر ورزش و جوانان جلسات هفتگی خود را دارد و این جلسات تا زمان اعزام ادامه خواهد داشت و  کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش بهترین همکاری و هماهنگی را با هم دارند.
رییس کمیته ملی المپیک گفت: با بازگشت خادم، در کشتی شرایط جدیدی شکل خواهد گرفت و امیدواریم این رشته در جاکارتا بدرخشد و امسال در کشتی قهرمانی‌های خوبی خواهیم داشت. ما امروز به همدلی و هماهنگی و پرهیز از حاشیه احتیاج داریم.
دکتر صالحی امیری خاطر نشان کرد: باید از دولت محترم و شخص آقای نوبخت هم تشکر کنم که در تامین منابع مالی  نهایت همکاری و  مساعدت را با ما داشته‌اند و امیدواریم در مرداد و شهریور، خبرهای خوبی را برای ملت ایران داشته باشیم. همچنین ما با کمیته ملی پارالمپیک هم رابطه صمیمانه‌ای داریم و رئیس کمیته پارالمپیک از مدیران فداکار انقلاب بوده که همواره با جان و دل در خدمت جامعه ورزش جانبازان و معلولان بوده است. از طرفی حضور زنان و دختران ما در المپیک و پارالمپیک تصویر زیبایی را از جمهوری اسلامی به نمایش می‌گذارد و نشان می‌دهد که ما حضور آن‌ها را یک فرصت تلقی می‌کنیم.
رییس کمیته ملی المپیک درباره اهدای جایزه برترین کماندار معلولان جهان به زهرا نعمتی تاکید کرد: آن چیزی که به نظر من از همه مهم‌تر بود، تصویری است که انقلاب اسلامی به جهانیان نشان داد. این نکته بسیار مهمی است که انقلاب اسلامی حجاب را به عنوان یک فرصت ایجاد کرده نه محدودیت حضور بانوان ما در عرصه بین المللی تصویری زیبا از انقلاب اسلامی بنمایش می گذارد و نه تنها مشکلی ندارد بلکه آنرا فرصتی برای انقلاب اسلامی می دانیم.
در خاتمه نشان افتخار برترین کماندار پارالمپیک جهان در سال 2017 همراه با لوح تقدیر و جوایزی از سوی دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به زهرا نعمتی اهدا گردید.
در نشست امروز کمیسیون ورزشکاران هادی ساعی،آرش میر اسماعیلی، الهه احمدی،سعید حسنی پور، قاسم رضایی،کیانوش رستمی، علیداد ساوه شمشکی و مجتبی عابدینی حضور داشتند.


۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۸:۱۵

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.