دعوت شدگان به اردوی تیم ملی پومسه زنان معرفی شدند

دعوت شدگان به اردوی تیم ملی پومسه زنان معرفی شدند
مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی پومسه زنان، روز گذشته (شنبه) در خانه تکواندو برگزار و 17 پومسه‌رو مجوز حضور در اردوی تیم‌ملی را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت  فدراسیون تکواندو، مسابقات ورود به اردوی تیم ملی پومسه در گروه زنان روز گذشته (شنبه – 12 اسفندماه) با حضور 74 پومسه‌رو و به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2018 در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد و در نهایت 17 تکواندوکار منتخب جواز حضور در اردو را کسب کردند.

مسابقات در سه رده سنی 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال و 41 تا 50 سال برگزار شد که در رده‌سنی 18 تا 30 پومسه‌روها می‌توانستند در سه ماده پومسه ابداعی، استاندارد و فر‌م‌های جدید پومسه به اجرای فرم بپردازند و فرم‌های جدید و پومسه ابداعی تنها در این رده‌سنی پیگیری شد.

اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم‌ملی پومسه به شرح ذیل است:

مرجان سلحشوری (اصفهان)، مهسا صادقی (اصفهان)، فاطمه حسام (گلستان)، نسترن ملکی (البرز)، فاطمه قاسمی (اصفهان)، مرجان تاجی رستم آبادی (اصفهان)، نرگس مینا خانی (زنجان)، نگین گیل سمایی (البرز)، سارا بوربور (البرز)، آتوسا فرهمند (البرز)، فاطمه محمدعلی‌زاده (همدان)، سونا رزاقی (زنجان)، سیده معصومه حسینی (همدان)، صفورا اردشیری (خوزستان)، دنیا یزدان‌جو (البرز)، فروغ راسخ (فارس) و فاطمه قدرتی (تهران)

گفتنی است؛ پنجمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا خردادماه سال آینده و به میزبانی "هوشیمینه" ویتنام برگزار می‌شود.

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷

نظر مخاطبان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

ایمیل:nociri@olympic.ir

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.