French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
کمیته ملی المپیک قهرمانی فرنگی کاران جوان در رقابتهای جهانی را تبریک گفت
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۲۳:۴۵)
برای اولین بار در دو سال پیاپی تیم ایران قهرمان رقابت های کشتی فرنگی جوانان جهان شد
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰)
ترکیب تیم ملی تیراندازی با کمان ایران اعزامی به بازیهای المپیک آرژانتین مشخص شد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۰۳)
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر شیعیان جهان و عاشقان اهل بیت علیه السلام تسلیت باد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۱۴)
مرحله سوم مسابقات گرندپری 2018 – چین تایپه؛یعقوبی، حسینی و مردانی رقبای خود را شناختند
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸)
برگزاری مبارزه انتخابی در دومین مرحله اردوی تیم ملی امید پسران
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰)
برای حضور در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان؛تیم ایران فردا راهی کشور اسلواکی می شود
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸)
رقابت های والیبال جام کنفدراسیون آسیا - تایلند ؛ چین حریف ایران در مرحله دوم شد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰)
تیم ملی والیبال ایران مقابل قهرمان جهان شکست خورد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲)
چهارشنبه، آغاز رقابت‌ هوگوپوشان کشورمان در مسابقات گرندپری
(۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۸)
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا- قرقیزستان؛صادقی، حسین خانی، یزدانی، ابراهیمی و طاهری حریفان خود را شناختند
کشتی
مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا ظهر امروز (شنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 61 کیلوگرم ایمان صادقی در دور نخست به مصاف گرچک همرایف از ترکمنستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده جی هون یون از کره جنوبی و شائوفنگ لیانگ از چین مسابقه می دهد. در این وزن 12 نفر حضور دارند.
در وزن 74 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، مصطفی حسین خانی در دور اول با پراوین رانا از هند مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده بکزاد عبدالرحمن اف دارنده مدال برنز جهان، قهرمان بازی های آسیایی و آسیا از ازبکستان و وانگ از چین تایپه کشتی می گیرد.
در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف عظمت دولت بیکوف دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان و نقره آسیا از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده جاورایل شاپیف از ازبکستان و هدابردیف از ترکمنستان کشتی می گیرد. در این وزن 12 نفر حضور دارند.
در وزن 92 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، محمد جواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف چانگ جائه سو از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی، با برنده سامور از هند و زوشن لین از چین مبارزه خواهد کرد.
در وزن 125 کیلوگرم امین طاهری در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم به مصاف برنده مراد رامانوف از قرقیزستان و الجامعی از عراق می رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده بلیف از ترکمنستان و داوید مودزمانشویلی از ازبکستان کشتی خواهد گرفت. در این وزن 13 نفر حضور دارند.
رقابت های اوزان فوق از ساعت 8 صبح فردا (به وقت ایران) برگزار می شود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۱۸

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.