French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
پنجمین دوره رقابت های لیگ کشتی آزاد باشگاه های جهان- بابل؛6 تیم خارجی در مسابقات شرکت می کنند
(۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰)
هزینه ارزی و ریالی کاروان اعزامی به سومین دوره بازیهای المپیک جوانان بوینس آیرس اعلام شد
(۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹)
دیدار رئیس کمیته داوران کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا با شهنازی
(۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳)
کمیته ملی المپیک برگزار می کند ؛ اولین کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی ورزش ایران
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴)
برنامه مسابقات مرحله دوم لیگ برتر اینلاین هاکی اعلام شد
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵)
رقابتهای جام باشگاه های جهان- بابل؛آزادکاران از صبح روز پنجشنبه به میدان می‌روند
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴)
مسابقات شنا قهرمانی جهان- چین؛امرالهی رکورد ماده ۴۰۰ متر آزاد را شکست
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵)
دوومیدانی کاران دعوت شده به اردوی تیم ملی مشخص شدند
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵)
با حضور دکتر صالحی امیری برگزار شد ؛ تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰)
مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان : اردوی بعدی جوانان با نفرات برتر پیگیری می شود
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳)
مرحله دوم انتخابی تیم نوجوانان و جوانان کاراته برگزار شد
کاراته
مرحله دوم رقابتهای انتخابی کاراته نوجوانان و جوانان پسر امروز برگزار شد و نفرات منتخب مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پیکارهای انتخابی مرحله دوم امروز جمعه 11 اسفند ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و نفرات منتخب به مرحله سوم انتخابی راه یافتند. سومین مرحله انتخابی 17 اسفند ماه برگزار خواهد شد.
در رده سنی نوجوانان/
در وزن ۵۲- کیلوگرم: مرتضی کریمی از البرز و محمدرضا زارع از مازندران هر کدام با ۲ برد و بدون باخت
در وزن ۵۷- کیلوگرم: مهدی کاظمی از گیلان و حسین خدری از قم با ۳ برد و یک باخت و محمد حسین شیرصفت از فارس با ۲ بر و یک باخت
در وزن ۶۳- کیلوگرم: محمود نعمتی از قم با ۳ برد و بدون باخت و عرفان داودی از همدان با ۲ بردو یک باخت
در وزن ۷۰- کیلوگرم: امیرحسین گلبهار از قم، ابوالفضل عمرانی از مازندران و کامران بصیری از مرکزی با ۲ برد و یک باخت
در وزن ۷۰+ کیلوگرم: حسین اسماعیلی از قزوین با ۲ برد و محسن صفرنژاد از گیلان با یک برد و یک باخت
در رده سنی جوانان/
در وزن ۵۵- کیلوگرم: مرتضی نعمتی از قم و علیرضا حیدری از مرکزی با ۳ برد و یک باخت و امیرحسین حیدری از زنجان با ۳ برد و ۲ باخت
در وزن ۶۱- کیلوگرم: علیرضا فرجی از مازندران با ۴ برد و یک باخت, قاسم خوبرو از اصفهان, امیرحسین خلیفه از البرز و مهدی کیانی از آذربایجانغربی هر کدام با ۳ برد و ۳ باخت
در وزن ۶۸- کیلوگرم: محمدمهدی ابراهیم خانی از تهران , ابوالفضل میرزایی از مازندران با ۴ برد و یک باخت و امیرحسین بیگدلی از قزوین با ۴ برد و ۲ باخت
وزن ۷۶+ کیلوگرم: محمد بهبود از مازندران با ۴ برد, محمد رضا کاظمی پور از قزوین با ۲ برد و ۲ باخت و نوید محمدی از فارس با ۲ برد و ۲ باخت

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.