French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود؛دوره آموزشی سفر ایمن ویژه تیم های ملی بانوان اعزامی به جاکارتا
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۵۵)
حضور تیم‌ملی تکواندو زنان در تورنمنت بین‌المللی کره‌جنوبی – G2
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۳۱)
تبریک کمیته ملی المپیک به افتخار آفرینان کشتی ناشنوایان جوانان و بزرگسالان
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۹)
پس از کسب عنوان قهرمانی جهان؛تیم ملی کشتی آزاد ناشنویان با استقبال دبیر کل کمیته ملی المپیک وارد تهران شد
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷)
گرامیداشت روز المپیک در ایران با شعار امید ، نشاط و همبستگی /برنامه‌های هفته المپیک اعلام شد
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲)
مرحله اول تور دوچرخه سواری ترکیه تمام شد/ عنوان سومی تیم ایران
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰)
پس از بازدید از اردوی کبدی؛دکتر صالحی امیری و دکتر سجادی از اردوی تیم ملی والیبال بازدید کردند
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۲۲)
بازدید رییس کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به جاکارتا از اردوی تیم ملی کبدی
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۱۱)
نشست خبری همایش "انقلاب اسلامی در منظومه فکری امام خمینی(ره)" برگزار شد؛دکتر صالحی امیری دبیرعلمی همایش:امروز بیش از هر زمان دیگری به بازشناسی و بازتولید اندیشه امام (ره) نیازمندیم
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵)
ساخت ورزشگاه اسنوبوردینگ پکن 2022 سال آینده به اتمام می رشد
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۷)
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا- قرقیزستان؛مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست برگزار شد
کشتی
مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا، ظهر امروز (جمعه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 57 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند،  نادر حاج آقا نیا در دور اول با راحول آواره از هند کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده سامانبیکوف از قرقیزستان و تسه وین سورن از مغولستان می رود.
در وزن 65 کیلوگرم یونس امامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با انخسایخان از مغولستان کشتی می گیرد. در این وزن 14 نفر حضور دارند.
در وزن 70 کیلوگرم سید احمد محمدی در دور نخست به مصاف اوتوگورو از ژاپن می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان لی از کره جنوبی و باتردن از مغولستان مبارزه می کند. در این وزن 12 نفر حضور دارند.
در وزن 79 کیلوگرم که 12 نفر شرکت کرده اند، عزت اله اکبری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با آدام باتیروف از بحرین مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان گانبولد از مغولستان و آسمونی از تاجیکستان می رود.
در وزن 97 کیلوگرم مجتبی گلیج پس از استراحت در دور اول در دور دوم با ابراگیم اف از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده بولدباتار از مغولستان و کیم از کره جنوبی می رود. در این وزن 11 نفر حضور دارند.
رقابت های اوزان فوق از ساعت 8 صبح فردا (شنبه) برگزار می شود و رقابت های پنج وزن دوم نیز روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۱۶

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.