French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
کمیته ملی المپیک قهرمانی فرنگی کاران جوان در رقابتهای جهانی را تبریک گفت
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۲۳:۴۵)
برای اولین بار در دو سال پیاپی تیم ایران قهرمان رقابت های کشتی فرنگی جوانان جهان شد
(۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰)
ترکیب تیم ملی تیراندازی با کمان ایران اعزامی به بازیهای المپیک آرژانتین مشخص شد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۰۳)
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر شیعیان جهان و عاشقان اهل بیت علیه السلام تسلیت باد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۱۴)
مرحله سوم مسابقات گرندپری 2018 – چین تایپه؛یعقوبی، حسینی و مردانی رقبای خود را شناختند
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸)
برگزاری مبارزه انتخابی در دومین مرحله اردوی تیم ملی امید پسران
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰)
برای حضور در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان؛تیم ایران فردا راهی کشور اسلواکی می شود
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸)
رقابت های والیبال جام کنفدراسیون آسیا - تایلند ؛ چین حریف ایران در مرحله دوم شد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰)
تیم ملی والیبال ایران مقابل قهرمان جهان شکست خورد
(۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲)
چهارشنبه، آغاز رقابت‌ هوگوپوشان کشورمان در مسابقات گرندپری
(۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۳۸)
پس از برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی؛نفرات برتر کاراته نوجوانان و امید شناخته شدند
در سومین روز از پیکارهای کاراته انتخابی تیم ملی(قهرمانی کشور) کاراته کاهای نوجوان و امید و نیز کاتاروهای جوان به روی تاتامی رفتند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، رقابتهای انتخابی تیم ملی(قهرمانی کشور) در سومین روز با برگزاری مسابقات کاتا و کومیته نوجوانان و امید و نیز کاتای تیمی و انفرادی جوانان شب گذشته در سالن آزادی سنندج پیگیری شد و نتایج ذیل بدست آمد:
در کاتای انفرادی نوجوانان، محمدصدرا شیدزی از آذربایجان شرقی عنوان اولی را بدست آورد. متین زارعی از تهران در رده دوم قرار گرفت. امیرحسین خاکپور از آذربایجان شرقی و امیرحسین گنجی زاده از کرمان مشترکاً سوم شدند.
در این بخش ۳۲ کاتارو حضور داشتند.
در وزن ۵۲- کیلوگرم، دانیال علیپور از مازندران مقام نخست را کسب کرد. امیررضا برزویی از کرمانشاه دوم شد. امیرحسین زینلی از قزوین و محمدرضا غفوری از مازندران سوم شدند.
در این وزن ۸۳ کاراته کا حضور داشتند.
در وزن ۵۷- کیلوگرم، محمدجواد توکلی از چهارمحال بختیاری اول شد. هادی کیانی از آذربایجانغربی در رده دوم قرار گرفت. عرشیا فیضی از کرمانشاه و محمد اعتمادی از فارس سوم شدند.
در این وزن ۴۳ کاراته کا حضور داشتند
در وزن ۶۳- کیلوگرم، محمد شکی از گلستان اول شد. محمود نعمتی از قم در مکان دوم قرار گرفت. امیرحسین یار محمد از آذربایجانغربی و شایان طالبی از مازندران مشترکاً سوم شدند.
برای این وزن ۴۴ کاراته کا نام نویسی کرده بودند.
در وزن ۷۰- کیلوگرم، میلاد غلامی از اصفهان بر سکوی اولی ایستاد. آیدین یعقوبی از مازندران دوم شد. امیرمحمد نوروزی از خراسان رضوی و محمدمهدی مهاجری از کرمان سوم مشترک شدند.
این وزن ۳۰ شرکت کننده داشت.
در وزن 70+ کیلوگرم، محمدهادی طاهری از مرکزی اول شد. محسن صفرنژاد از گیلان در رده دوم قرار گرفت. محمدجواد بارانی از گلستان و محمدرضا کوده از البرز سوم شدند.
برای این وزن ۴۱ کاراته کا نام نویسی کردند.
در کاتای تیمی، تیم فارس الف با ترکیب پوریا همایون, محمدرسول همایون, محمد استخر اول شد. آذربایجان شرقی با ترکیب محمدصدرا شیدزی, امان اله حسین پور, کسری آینه ساز در جایگاه دوم ایستاد. فارس ۲ با ترکیب امین شفیعی, علیرضا علیزاده, علیرضا سلبی و گیلان الف با ترکیب حسن صالحی, امیر پورمیرزا, علی محمودی مشترکاً در مکان سوم قرار گرفتند.
در این بخش ۸ تیم شرکت داشتند.
در کاتای انفرادی جوانان، پوریا همایون از فارس در مکان نخست قرار گرفت. زانا فیضی از کردستان دوم شد. محمدرسول همایون از فارس و امین شفیعی از فارس سوم مشترک شدند.
در این بخش ۲۸ کاتارو حضور داشتند.
در رده سنی امید:
در کاتای انفرادی امید، امیرحسین آرمیده از مازندران اول شد. عباس حیاتی فر از کرمان در مکان دوم قرار گرفت. امیرحسین کرمی از آذربایجان شرقی و سوران زمانی از کردستان سوم شدند.
در این بخش ۲۳ کاتارو حضور داشتند.
در وزن ۶۰- کیلوگرم، سیدرضا راستین از کهگیلویه و بویراحمد اول شد. محمدطاها عبدالهی از مازندران در مکان دوم قرار گرفت. محمدامین قنبری از کرمان و میثم ادهمی از تهرانسوم مشترک شدند.
در این وزن ۴۸ کاراته کا حضور داشتند.
در وزن ۶۷- کیلوگرم، علیرضا شیرصفت از فارس بر سکوی قهرمانی ایستاد. عبدالله ولدی از کرمانشاه دوم شد. محمدصادق شعبانی از گیلان و ابوالفضل ندیمی از گیلان مشترکاً سوم شدند.
در این وزن ۴۸ کاراته کا حضور داشتند.
در وزن ۷۵- کیلوگرم، علیرضا اکبری از زنجان در رده نخست قرار گرفت. سینا خسرو از مازندران دوم شد. سامان عدالتی از البرز و علی اکبر دستجانی از تهران سوم شدند.
در این وزن ۲۶ کاراته کا حضور داشتند.
در وزن ۸۴- کیلوگرم، سید محمدرضا گیلان پور از گیلان اول شد. مجید نیکوهمت از مرکزی در مکان دوم ایستاد. دانیال دست افکن از قزوین و مهدی ابراهیمی از اصفهان مشترکاً در جای سوم قرار گرفتند.
در این وزن ۱۹ کاراته کا حضور داشتند.
در وزن ۸۴ + کیلوگرم، امیرحسین فداکار از تهران اول شد. مهدی چقاکبودی از کرمانشاه در رده دوم قرار گرفت. حسین زمانی از گیلان و سیدعلی حسینی از البرز مشترکاً سوم شدند.
در این وزن ۲۰ کاراته کا حضور داشتند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.