French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
دکتر قراخانلو در مراسم افتتاحیه دوره مربی بدنساز (ویژه بانوان):استانداردهایی که برای برگزاری این دوره رعایت شده جزو استانداردهای جهانی است
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۶)
پنجمین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه های جهان؛سرنک و پاولوف نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۰)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز – روسیه؛جابر صادق زاده به مدال نقره رسید
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷)
رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان – اردبیل؛7 تیم خارجی در مسابقات شرکت می کنند
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴)
سینا مقیمی نائب قهرمان مسابقات بین المللی تنیس جوانان شد
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸)
پولادگر: همدلی و وفاق رمز موفقیت تکواندو است /به توانایی عسکری اعتماد دارم
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵)
مهدی زاده برنز لیگ جهانی چین را بر گردن آویخت
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳)
با حضور طاهره طاهریان برگزار شد ؛پنجمین نشست کمیسیون المپیک سولیداریتی
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶)
در آکادمی ملی المپیک برگزار شد؛کارگاه بررسی مسائل فنی المپیاد استعدادهای برتر هاکی
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴)
جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک برگزار شد؛سلطانی فر : هدف گذاری ما کسب بهترین نتیجه در بازیهای المپیک توکیو خواهد بود
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰)
نتایج سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی؛تیم ایران به عنوان قهرمانی رسید
کشتی
تیم ملی کشتی آزاد ایران با کسب 4 مدال طلا، 5 نقره و 7 برنز به عنوان قهرمانی سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در تبریز دست یافت.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی با حضور 15 کشور خارجی ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، مجارستان، هند، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان، رومانی، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، اوکراین و نمایندگان کشورمان روزهای 19 و 20 بهمن ماه در سالن شهید پور شریفی شهر تبریز برگزار شد و در پایان تیم کشورمان با کسب 4 مدال طلا، 5 و نقره و 7 برنز به عنوان قهرمانی رسید.
در رده بندی تیم این مسابقات تیم ایران با کسب 200 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم های ترکیه و گرجستان به ترتیب با 143 و 84 امتیاز دوم و سوم شدند.
در این رقابت ها امید حسن تباردر وزن 79 کیلوگرم، کامران قاسم پور در وزن 86 کیلوگرم، امیر محمدی در وزن 97 کیلوگرم و پرویز هادی در وزن 125 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند، نادر حاج آقا نیا در وزن 57 کیلوگرم، حمید خلیلی در وزن 61 کیلوگرم، مرتضی قیاسی در وزن 65 کیلوگرم، ارشک محبی در وزن 92 کیلوگرم و جعفر شمس ناتری در وزن 125 کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند و محمد ملکی در وزن 61 کیلوگرم، بهنام احسان پور در وزن 65 کیلوگرم، حامد رشیدی در وزن 74 کیلوگرم، محمد متقی نیا در وزن 79 کیلوگرم، مسعود مددی در وزن 86 کیلوگرم، محمدجواد ابراهیمی در وزن 92 کیلوگرم و احمد میرزاپور در وزن 125 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.
نتایج دیدارهای رده بندی و فینال این مسابقات به شرح زیر است:
57 کیلوگرم:
فینال: بختیار اردنبات دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا (مغولستان) 11 - نادر حاج آقا نیا (ایران) صفر
رده بندی:
میهران جبوریان (ارمنستان) 7- حمید خلیلی (ایران) 3
دزیمچیک رینچیناو (بلاروس) 5 ضربه فنی- علی كارابوگا (ترکیه) صفر
61 کیلوگرم:
فینال: نیورهان اسکرابین (بلاروس) 12 – محمد رمضان پور (ایران) 2
رده بندی:
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 5-  ویتالی هورسکی (اوکراین) 1
محمد ملکی (ایران) 5 ضربه فنی - ساندیپ تومار (هند) صفر
65 کیلوگرم:
فینال: تولگا تومور اوچیر (مغولستان) 5 - مرتضی قیاسی (ایران) صفر
رد بندی:
واسیل شوپتار (اوکراین) 7 - شوتا فارتنادزه (گرجستان) صفر
بهنام احسان پور (ایران) 10 – ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) صفر
70 کیلوگرم:
فینال: انس اوسلو قهرمان جوانان جهان (ترکیه) 4 - گئورگی سولاوا (گرجستان) 3
رده بندی:
سیمین رادولوف (اوکراین)، برنده 5 - محمدرضا سرگو (ایران) 5
جوشگان عظیم اف (آذربایجان) 6 -  منصورسیرگاک اولو (قرقیزستان) 2
74 کیلوگرم:
فینال:علی پاشا عمرپاشایف (بلغارستان) 10 – نورلان بکژانوف (قزاقستان) صفر
رده بندی:
یاکوپ گور (ترکیه) 14 - بولات ساکایف (قزاقستان) 4
حامد رشیدی (ایران) 6 - داولتمیرات اورازیگلیجوف (ترکمنستان) 1
79 کیلوگرم:
فینال: امید حسن تبار (ایران)  8 - میهایلی ناگی (مجارستان) صفر
رده بندی:
مراد سلیمان اف (آذربایجان) 11 – رستم دودایف (اوکراین) 6
محمد متقی نیا (ایران) 5 – عبدالکادیر اوزمن (ترکیه) 4
86 کیلوگرم:
فینال: کامران قاسم پور (ایران) 5 – احمت بلیجی (ترکیه) 4
رده بندی:
مسعود مددی (ایران) 7  - باخودور کودیروف (تاجیکستان) 3
گادژی مراد ماگومد سعیداف (آذربایجان) 11- عثمان گوجن (ترکیه) صفر
92 کیلوگرم:
فینال: ابراهیم بلوکباشی (ترکیه) 3 برنده –  ارشک محبی (ایران) 3
رده بندی:
محمدجواد ابراهیمی (ایران) 2  - حسین شهبازی (ایران) 1
باتزول اولزیسایخان (مغولستان) 5 – جاوید سادیگوف (آذربایجان) صفر
97 کیلوگرم:
فینال: امیر محمدی (ایران) 6 –  رضا ایلدریم قهرمان اروپا (ترکیه) 1
رده بندی:
آیبک اوسوپوف (قرقیزستان) 9- دانیال شریعتی (ایران) 6
رمان باکایروف (آذربایجان) 10 – اباذر اسلامی (ایران) 8
125 کیلوگرم:
فینال: پرویز هادی (ایران) 3- جعفر شمس ناتری (ایران) صفر
رده بندی:
احمد میرزاپور (ایران) 10 – فرخود آناکولوف (تاجیکستان) صفر
لخاگواگرل مونختور (مغولستان) 10 -  قلیانوف عبدالرشیدوف (تاجیکستان) صفر
رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:
57 کیلوگرم: 1- بختیار اردنبات (مغولستان) 2- نادر حاج آقا نیا (ایران) 3- میهران جبوریان (ارمنستان) و دزیمچیک رینچیناو (بلاروس) 5- حمید خلیلی (ایران) و علی کارابوگا (ترکیه) ... 8- شهرود قاسم پور (ایران)
61 کیلوگرم: 1- نیورهان اسکرابین (بلاروس) 2- محمد رمضان پور (ایران) 3- گئورگی روازیشویلی (گرجستان) و محمد ملکی (ایران) 5- ویتالی هروسکی (اوکراین) و ساندیپ تومار (هند) 7- محمد نامجو مطلق (ایران) ... 15- باقر یخکشی (ایران)
65 کیلوگرم: 1- تولگا تامور اوچیر (مغولستان) 2- مرتضی قیاسی (ایران) 3- واسیل شوپتار (اوکراین) و بهنام احسان پور (ایران) 5- شوتا فارتنادزه (گرجستان) و آرنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ... 10- پیمان بیابانی (ایران)
70 کیلوگرم: 1- انس اوسلو (ترکیه) 2- گئورگی سولاوا (گرجستان) 3- جوشگان عظیم اف (آذربایجان) و سیمین رادولوف (اوکراین9 5- منصور سیرگاک اولو (قرقیزستان) و محمدرضا سرگو (ایران) ... 8- حسین مصطفوی (ایران) ... 14- نیما اشقاقی (ایران) 15- میلاد طهماسبی (ایران)
74 کیلوگرم: 1- علی پاشا عمرپاشایف (بلغارستان) 2- نورلان بکژانوف (قزاقستان) 3- یاکوپ گور (ترکیه) و حامد رشیدی (ایران) 5- بولات ساکایف (قزاقستان) و داولتمیرات اورازگیلیجوف (ترکمنستان) ... 8- سعید داداش پور (ایران) ... 12- محسن مصطفوی (ایران) حمیدرضا زرین پیکر (دیسکالیفه)
79 کیلوگرم: 1- امید حسن تبار (ایران) 2- میهالی ناگی (مجارستان) 3- مراد سلیمان اف (آذربایجان) و محمد متقی نیا (ایران) 5- رستم دودایف (اوکراین) و عبدلکادیر اوزمن (ترکیه) 7- احمد بذری (ایران) ... 11- آرام رحیمی (ایران) 12- سالار زمانی (ایران)
86 کیلوگرم: 1- کامران قاسم پور (ایران) 2- احمد بلیجی (ترکیه) 3- گادژی مراد ماگومد سعیداف (آذربایجان) و مسعود مددی (ایران) 5- عثمان گوجن (ترکیه) و باخودور کودیروف (تاجیکستان) ... 8- محمدعلی ایمانی (ایران)
92 کیلوگرم: 1- ابراهیم بلوکباشی (ترکیه) 2- ارشک محبی (ایران) 3- باتزول اولزیسایخان (مغولستان) و محمدجواد ابراهیمی (ایران) 5- جاوید سادیگوف (آذربایجان) و حسین شهبازی (ایران) 7- امیرارسلان تاتاری (ایران)
97 کیلوگرم: 1- امیر محمدی (ایران) 2- رضا ایلدریم (ترکیه) 3- آیبک اوسوپوف (قرقیزستان) و رمان باکایروف (آذربایجان) 5- دانیال شریعتی (ایران) و اباذر اسلامی (ایران) ... 8- علیرضا گودرزی (ایران)
125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (ایران) 2- جعفر شمس ناتری (ایران) 3- لخاگواگرل مونختور (مغولستان) و احمد میرزاپور (ایران) 5- قلیانو عبدالرشید (تاجیکستان) و فرخود آناکولوف (تاجیکستان) ... 8- الیاس بختیاری (ایران)
رده بندی تیمی: 1- ایران (200 امتیاز) 2- ترکیه (143 امتیاز) 3- گرجستان (84 امتیاز) 4- آذربایجان (84 امتیاز) 5- تیم آذربایجان شرقی (83 امتیاز) 6- اوکراین (81 امتیاز) 7- مغولستان (80 امتیاز) 8- ارمنستان (65 امتیاز) 9- قرقیزستان (53 امتیاز) 10- بلاروس (49 امتیاز) 11- قزاقستان (42 امتیاز) 12- ترکمنستان (40 امتیاز) 13- بلغارستان (33 امتیاز) 14- تاجیکستان (32 امتیاز) 15- مجارستان (30 امتیاز) 16- هند (22 امیتاز) 17- رومانی (6 امتیاز)

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.