French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
آزمون ارتقاء درجه داوران کشتی ممتاز کشور در آکادمی ملی المپیک
(۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۲۷)
رئیس آکادمی ملی المپیک در مراسم افتتاح نخستین دوره آموزشی مربی تغذیه ورزشی؛تغذیه در فرآیند پرورش استعدادها و رسیدن به اوج و قهرمانی نقش بسیار مهمی دارد
(۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۲۴)
شاهرخ شهنازی خبر داد: سجادی سرپرست کاوران اعزامی به بازیهای المپیک توکیو شد
(۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۹)
با هدف حضور در جلسه هیات رئیسه فدراسیون تنیس آسیا؛مجید شایسته عضو هیات رئیسه فدراسیون تنیس آسیا راهی قطر شد
(۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹)
پیام تسلیت کمیته ملی المپیک به مناسبت شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی
(۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴)
نخستین نشست مدیران IT فدراسیونهای ورزشی به میزبانی کمیته ملی المپیک برگزار می شود
(۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۳۶)
دکتر عزیزی: تالیف کتاب تاریخ شفاهی تحولات ورزش زنان را در دستور کار داریم
(۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۰۷)
برگزاری کارگاه متوسطه تاریخ شفاهی ورزش
(۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۳۸)
سرمربیان تیم های ملی گلف منصوب شدند
(۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۳)
رونمایی از تیم‌های حاضر در مسابقات جام باشگاه‌های تکواندو آسیا
(۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵)
داوران قضاوت کننده در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان و نوجوانان مشخص شدند
کشتی
اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان و نوجوانان مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد جوانان و نوجوانان روزهای 23 تا 27 بهمن ماه در شهرستان سیرجان استان کرمان برگزار می شود.
اسامی داوران قضاوت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:
کشتی فرنگی جوانان و نوجوانان- 23 تا 25 بهمن ماه:
سرپرست کمیته داوران: محمدابراهیم امامی
ناظر عالی: مزدک گیتی: (همدان) داور درجه S1
سرپرست فنی: محمد رحیم پور (کردستان)
ژوری: نیما صادقی (مازندران)
داوران درجه یک بین المللی:
وحید خوش طینت (تهران) احمد تاجیک (تهران) بهنام شیرمحمدی (تهران)
داوران درجه دو بین المللی:
محسن جلیلیان (خوزستان) حسن گلدشتی (مازندران) مهدی صدوقی (اصفهان) ایمانعلی فروغی نژاد (سیستان و بلوچستان) مهدی شیخ فخرالدینی (کرمان) رضا مستجیری (البرز) علی سلیمانی (کهگیلویه و بویراحمد) علی اکبر صوفی (تهران)
داوران درجه سه بین المللی:
محمد برغانی (قزوین) البرز داودی (کردستان) اصغر پورزلفی (آذربایجان غربی) محمد باقری (خراسان رضوی) کامران چراغی (البرز) محمدحسین یاراحمدی (چهارمحال و بختیاری) علی لاریجانی (مازندران)
کشتی آزاد جوانان و نوجوانان- 25 تا 27 بهمن ماه:
سرپرست کمیته داوران: محمد ابراهیم امامی
ناظر عالی: محمد مصلایی پور (یزد) داور درجه S1
سرپرست فنی: بهروز رضاپور (هرمزگان)
ژوری: مرتضی زورمند (البرز)
داوران درجه یک بین المللی:
کامران سلطانی زاده (تهران) مهدی بشیرزاده (خوزستان) هژار عباسی (آذربایجان غربی)
داوران درجه دو بین المللی:
حسین چرمی (زنجان) رضا علی اصغری (گیلان) رضا صالح آبادی (خراسان رضوی) محمد مارزی (هرمزگان) شیرزاد غلامزاده (لرستان) محسن عبدالهی (مازندران) رضا نقی لو (زنجان)
داوران درجه سه بین المللی:
علی علیزاده (آذربایجان شرقی) غلامرضا امیرنژاد (فارس) محمد فرومدی (البرز) ایوب یزدان پور (کرمانشاه) مهدی رضایی قلعه (مازندران) امین رضا پور (گیلان) سالار بالی تبار (مازندران) عدنان خدامرادی (کردستان)

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.